Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program: „W sierpniu wchodzę na plan”

Co wiadomo o nowym programie Rozenek?

Gabriela Czernecka 16 maja 2021 15:27
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała nowy program! Gwiazda nie zwalnia tempa. Jeszcze nie ucichły echa po jej show Rozenek cudnie chudnie, a tymczasem fani mogą z niecierpliwością oczekiwać na kolejny format z jej udziałem. O czym będzie? Poznajcie szczegóły.

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie miała nowy program

Jest jedną z najpopularniejszych prezenterek. Niemal co roku w telewizji pojawiają się kolejne programy z jej udziałem bądź takie, które sama prowadzi. Niedawno widzowie mieli okazję oglądać jej program Rozenek cudnie chudnie, a już niebawem zobaczą ją w kolejnym telewizyjnym formacie. Na efekty pozostaje nam jednak chwilę poczekać, bowiem jak zapowiada Małgorzata Rozenek-Majdan, zdjęcia rozpoczną się dopiero w sierpniu tego roku. A o czym będzie jej nowy program? 

ZobaczMałgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła niesamowitą formą na wiosnę 2021!

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

O czym będzie nowy program Małgosi Rozenek-Majdan?

„Nie mam planu ani pomysłu na to, aby odejść z telewizji. Co więcej, w sierpniu wchodzę na plan zupełnie nowego programu dla TVN-u. Takiego, który zawsze chciałam zrealizować. Cieszę się, że będę wreszcie miała okazję”, mówiła niedawno w rozmowie z JastrząbPost, zapowiadając kolejny format ze swoim udziałem. 

O czym będzie program Małgorzaty Rozenek-Majdan? Jak na razie niewiele wiadomo, ale jak sama zdradziła w wywiadzie: „będzie dotyczył spraw mi bardzo bliskich. Spraw związanych z rodziną. Tak naprawdę tylko tyle mogę powiedzieć. Jesteśmy w trakcie dokumentacji, w trakcie produkcji. Będzie świetny”, zapewniła.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek założyła własną markę odzieżową Mrs. Drama!

Szykuje się więc kolejny telewizyjny hit z udziałem prezenterki. „Jeżeli miałabym wskazać, gdzie jest moje serce, to jest w telewizji. To jest niesamowita praca. A wszystko inne co robię wokół, wynika z tego, że mam niespożytą energię i chęć na nowe doznania, na nowe doświadczenia. Nie myślę o tym, że chciałabym coś zrobić, tylko zaczynam działać”, mówiła. I jak widać, dotrzymuje słowa!

Będziecie oglądać?  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.