Mrs. Drama, Małgorzata Rozenek
Fot. Mrs. Drama
O tym się mówi!

Małgorzata Rozenek założyła własną markę odzieżową Mrs. Drama!

Zaprezentowała najnowszą kolekcję i ceny!

Aleksandra Frankowska 25 lutego 2021 13:27
Mrs. Drama, Małgorzata Rozenek
Fot. Mrs. Drama

Wczorajszy wieczór był zaskakujący dla fanów Małgorzaty Rozenek. Gwiazda otworzyła swoją markę odzieżową Mrs. Drama i ogłosiła to na Instagramie! Autorska kolekcja celebrytki to klasyczne kolory i wzory, a ceny są dość wygórowane. Pod postem gratulacje złożył oczywiście dumny Radosław Majdan! W kolekcji znalazły się między innymi basicowe t-shirty.

Małgorzata Rozenek to prawdziwa businesswoman

Kreatywność celebrytki nie zna granic – nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu oraz Projekt Lady, rok temu zagrała w filmie Patryka Vegi. Tym razem po wakacjach w Meksyku wróciła z prawdziwą petardą – otworzyła własną markę odzieżową Mrs. Drama! Tego nikt się nie spodziewał! Rozenek stawia przede wszystkim na klasykę. Znaleźliśmy kilka takich sukienek!

Małgorzata Rozenek i jej marka odzieżowa Mrs. Drama – znamy ceny

Małgorzata Rozenek już od jakiegoś czasu zapowiadała tajemniczy projekt, nad którym pracuje, jednak nikt nie domyślał się, że będzie to tak duże wyzwanie! Marka odzieżowa Mrs. Drama to produkty szyte w Polsce przez Polaków, z najlepszego gatunku materiałów. Wspiera lokalnych przedsiębiorców, co bardzo podkreślane jest w filozofii marki. Rozenek stawia na elegancką wygodę, dresy nie muszą być nudne, zobaczcie, jakie przykłady znaleźliśmy.

Kupując Mrs. Dramę, dajecie pracę waszym sąsiadom tu z Polski. Wszystkie produkty wszystko mamy tu z Polski – zapewniała podczas live’u na Instagramie.

Bazowe kolory, eleganckie, ponadczasowe kroje to świetne wyczucie stylu. Nie brakuje ich w najnowszej kolekcji Mrs. Drama! Ceny t-shirtów zaczynają się od 119 zł, szal kosztuje 329 zł, zaś dzianinowy komplet 649 zł.

Powiem wprost, jak zwykle wychodzę przed szereg. Miało być inaczej, miała być duża rzecz, miał być profesjonalny i duży start, ale wracam dzisiaj z fabryki, odebrałam wszystkie rzeczy i muszę wam powiedzieć wprost, już nie mogę czekać. Chciałam się z wami podzielić tym, że rozpoczynam swoją markę modową. Ruszam z firmą produkującą ubrania, bo moda to coś, co kocham najbardziej na świecie. Wielcy zaczynali w garażach, a ja specjalnie celowo zaczynam w swoim salonie, bo już nie mogę się doczekać – mówiła podczas live’u.

Wyjaśniła także pochodzenie nazwy marki.

Moi najbliżsi nazywają mnie często „pani drama” – wytłumaczyła dociekliwym internautom. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?