Mrs. Drama, Małgorzata Rozenek
Fot. Mrs. Drama
O tym się mówi!

Małgorzata Rozenek założyła własną markę odzieżową Mrs. Drama!

Zaprezentowała najnowszą kolekcję i ceny!

Aleksandra Frankowska 25 lutego 2021 13:27
Mrs. Drama, Małgorzata Rozenek
Fot. Mrs. Drama

Wczorajszy wieczór był zaskakujący dla fanów Małgorzaty Rozenek. Gwiazda otworzyła swoją markę odzieżową Mrs. Drama i ogłosiła to na Instagramie! Autorska kolekcja celebrytki to klasyczne kolory i wzory, a ceny są dość wygórowane. Pod postem gratulacje złożył oczywiście dumny Radosław Majdan! W kolekcji znalazły się między innymi basicowe t-shirty.

Małgorzata Rozenek to prawdziwa businesswoman

Kreatywność celebrytki nie zna granic – nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu oraz Projekt Lady, rok temu zagrała w filmie Patryka Vegi. Tym razem po wakacjach w Meksyku wróciła z prawdziwą petardą – otworzyła własną markę odzieżową Mrs. Drama! Tego nikt się nie spodziewał! Rozenek stawia przede wszystkim na klasykę. Znaleźliśmy kilka takich sukienek!

Małgorzata Rozenek i jej marka odzieżowa Mrs. Drama – znamy ceny

Małgorzata Rozenek już od jakiegoś czasu zapowiadała tajemniczy projekt, nad którym pracuje, jednak nikt nie domyślał się, że będzie to tak duże wyzwanie! Marka odzieżowa Mrs. Drama to produkty szyte w Polsce przez Polaków, z najlepszego gatunku materiałów. Wspiera lokalnych przedsiębiorców, co bardzo podkreślane jest w filozofii marki. Rozenek stawia na elegancką wygodę, dresy nie muszą być nudne, zobaczcie, jakie przykłady znaleźliśmy.

Kupując Mrs. Dramę, dajecie pracę waszym sąsiadom tu z Polski. Wszystkie produkty wszystko mamy tu z Polski – zapewniała podczas live’u na Instagramie.

Bazowe kolory, eleganckie, ponadczasowe kroje to świetne wyczucie stylu. Nie brakuje ich w najnowszej kolekcji Mrs. Drama! Ceny t-shirtów zaczynają się od 119 zł, szal kosztuje 329 zł, zaś dzianinowy komplet 649 zł.

Powiem wprost, jak zwykle wychodzę przed szereg. Miało być inaczej, miała być duża rzecz, miał być profesjonalny i duży start, ale wracam dzisiaj z fabryki, odebrałam wszystkie rzeczy i muszę wam powiedzieć wprost, już nie mogę czekać. Chciałam się z wami podzielić tym, że rozpoczynam swoją markę modową. Ruszam z firmą produkującą ubrania, bo moda to coś, co kocham najbardziej na świecie. Wielcy zaczynali w garażach, a ja specjalnie celowo zaczynam w swoim salonie, bo już nie mogę się doczekać – mówiła podczas live’u.

Wyjaśniła także pochodzenie nazwy marki.

Moi najbliżsi nazywają mnie często „pani drama” – wytłumaczyła dociekliwym internautom. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…