Czy Tomasz Karolak zabije rodzinkę.pl i serial zniknie z anteny TVP?
Fot. East News
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

TYLKO U NAS! „Rodzinka.pl” zniknie z anteny przez Tomasza Karolaka?! Słowa rzecznika TVP nie pozostawiają wątpliwości

Konrad Szczęsny 21 września 2017 08:00
Czy Tomasz Karolak zabije rodzinkę.pl i serial zniknie z anteny TVP?
Fot. East News

„Rodzinka.pl” zniknie z anteny TVP przez zawirowania w życiu osobistym Tomasza Karolaka? Takie informacje podał ostatnio jeden z tygodników, powołując się na anonimowe źródło w TVP. Nam Telewizja Polska zdradziła, ile prawdy jest w krążących w mediach plotkach!

Polecamy też: Violetta Kołakowska po raz pierwszy o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem: „To była nasza wspólna decyzja”

„Rodzinka.pl” znika z anteny TVP przez Tomasza Karolaka?

Tomasz Karolak rozstał się w maju tego roku z Violettą Kołakowską. Dla mediów i fanów aktora było to tym większe zaskoczenie, że para jeszcze niedawno planowała ślub! Co więcej, gwiazdor przyznał w wywiadzie, że decyzja o zakończeniu długoletniej relacji została podjęta przez matkę jego dzieci. 

Jakby tego było mało, według informacji „Dobrego tygodnia” Tomasz Karolak ma mieć z tego powodu poważne kłopoty. Wszystko dlatego, że przez rozstanie z modelką postać grana przez niego w „Rodzince.pl” (stateczny ojciec trójki chłopców w długoletnim związku) straciła na wiarygodności w oczach widzów i włodarzy TVP.

Niektórzy ludzie z Woronicza uważają, że przez niekonwencjonalny model życia Tomasza Karolaka, jego bohater traci na wiarygodności. Trwają prace nad nowymi produkcjami, nie jest więc wykluczone, że emitowany obecnie sezon „Rodzinki. pl” będzie ostatnim”, podkreślała osoba z telewizji, z którą skontaktowali się dziennikarze tygodnika.

Polecamy też: Kolejne rozstania i powroty… Oto historia burzliwej miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

Telewizja Polska o zniknięciu „Rodzinki.pl” z anteny

Poprosiliśmy rzecznika prasowego Telewizji Polskiej o wypowiedź w tej sprawie. Jego słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości!

– Serial Rodzinka.pl cieszy się ogromnym powodzeniem i jest kontynuowany bez żadnych zakłóceń. Wiosną emitowany będzie dwunasty sezon serialu, który jest niezmiennie oczekiwany przez widzów – zapewnili nas przedstawiciele rzecznika stacji.

Wierni fani serialu nie mają zatem powodów do zmartwień!

Zobacz także: Cała prawda o rozstaniu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Czy para faktycznie odwołała ślub?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.