partnerka jaroslawa bieniuka o relacji z jego dziecmi
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi

Rodzina Anny Przybylskiej odsłoniła mural z jej wizerunkiem. Znalazł się w wyjątkowym dla aktorki miejscu

Ten widok porusza do łez…

Marcjanna Maryszewska 15 września 2022 07:50
partnerka jaroslawa bieniuka o relacji z jego dziecmi
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Już za kilka tygodni do kin trafi film dokumentalny o życiu Anny Przybylskiej. Uwielbiana przez wszystkich aktorka doczekała się wielu wspaniałych wyrazów pamięci. Jednym z nich jest mural, który znalazł się w specjalnym miejscu. Najbliżsi ulubienicy widzów zgromadzili się 13 września pod budynkiem, aby odsłonić przepiękny portret. To poruszający moment dla całej rodziny…

Anna Przybylska. Pamięć o niej trwa nieprzerwanie…

5 października minie osiem lat od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka przegrała ciężką walkę z nowotworem. Do samego końca była zdeterminowana, pragnęła wrócić do zdrowia i pełni sił, jednak los chciał inaczej… Jej odejście wstrząsnęło całą Polską. Najbliżsi gwiazdy do dziś nie mogą pogodzić się z bolesną stratą. Aktorka zostawiła tu swojego ukochanego Jarosława Bieniuka, a także trójkę ich dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia.

Najpiękniejsze momenty z życia Ani zostały zachowane w postaci filmu dokumentalnego, który już wkrótce trafi do kin w całej Polsce. Jarosław Bieniuk pochwalił się ostatnio zwiastunem produkcji, której premierę zaplanowano na 7 października. Archiwalne materiały oraz wspomnienia przeplatane są wypowiedziami najbliższych kochanej przez wszystkich gwiazdy.

Zobacz: Bujakiewicz we łzach, Oliwia wspomina śmierć matki. Już jest poruszający zwiastun filmu o Annie Przybylskiej

Oliwia Bieniuk, VIVA! 17/2022

Oliwia Bieniuk, VIVA! 17/2022
Fot. Krzysztof Opaliński

Uroczyste odsłonięcie muralu Anny Przybylskiej

Kolejnym wyrazem pamięci o aktorce jest mural, który właśnie został ujawniony przez jej rodzinę. Dzieło przedstawia Annę Przybylską, tulącą do siebie trójkę swoich pociech. Zdjęcie jest również oficjalnym plakatem filmu o jej życiu. Wizerunek gwiazdy widnieje w Gdyni na ścianie budynku IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni, przy ulicy Orłowskiej 57. Właśnie do tej szkoły przed wieloma laty uczęszczała.

W tym wyjątkowym momencie uczestniczyła oczywiście rodzina aktorki. Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, a także mama i siostra Ani zapozowali na tle dzieła. Twórcy muralu, czyli Krystian Kuczkowski oraz Michał Bandurski także pojawili się na jego uroczystym odsłonięciu.

Zapytana o towarzyszące jej emocje, Oliwia Bieniuk przyznała, że jest zaskoczona. Zobaczenie na muralu także swojej twarzy było dla niej niespodzianką. "Przede wszystkim ekscytacja, szczęście, trochę zmieszanie, bo dowiedziałam się o tym kilka dni temu. Nie wiedziałam, że będę na muralu przy mojej szkole", mówiła Oliwia (cytat za Plejada.pl). 

Zobaczcie zdjęcia z tego pięknego dnia.  

Sprawdź również: Tak mieszka Jarosław Bieniuk z dziećmi. Cały salon wypełniają... zdjęcia Anny Przybylskiej

Fot. Łukasz Dejnarowicz / Forum

Fot. Łukasz Dejnarowicz / Forum

Fot. Łukasz Dejnarowicz / Forum

Fot. Łukasz Dejnarowicz / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.