Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak mieszka Jarosław Bieniuk z dziećmi. Cały salon wypełniają zdjęcia Anny Przybylskiej

Wzruszający widok...

Redakcja VIVA! 23 stycznia 2021 13:55
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

W październiku 2014 roku Anna Przybylska przegrała długa walkę z rakiem trzustki. Mimo mijającego czasu o talencie, urodzie i inteligencji aktorki trudno zapomnieć wszystkim jej wielbicielom. Na różne sposoby pielęgnują oni pamięć o artystce. Nie dziwi więc fakt, że dokładnie to samo robią jej bliscy. Najnowsze zdjęcia z domu partnera Ani Przybylskiej i ojca trójki jej dzieci poruszają.

Jarosław Bieniuk pokazał pamiątki po Annie Przybylskiej

Na co dzień Jarosław Bieniuk chroni swojej prywatności, jednak w ostatnim czasie dwa razy - jeśli chodzi o pokazanie mieszkania - zrobił wyjątek. Po raz pierwszy miało to miejsce w październiku ubiegłego roku.  Były piłkarz kibicował przed telewizorem Idze Świątek i udostępnił z tej okazji zdjęcie, które wzruszyło fanów. Nie tylko z powodu historycznej wygranej Polki we French Open... Na opublikowanej fotografii Jarosław Bieniuk pozował na tle telewizora w swoim salonie. Internauci zwrócili uwagę na wystrój mieszkania, a szczególnie na jeden z jego elementów... Mowa o licznych zdjęciach Anny Przybylskiej, które ozdabiają pomieszczenie.

Po raz drugi ten sam pokój mogliśmy ujrzeć wczoraj na InstaStories sportowca. Choć na pierwszym planie widać radosnego syna Jarosława Bieniuka, który bawi się z pieskiem, to nie oni zebrali wiele najwięcej komentarzy. Obserwatorzy konta partnera Anny Przybylskiej ponownie zwrócili uwagę na to, że w tle wciąż widać pamiątki po zmarłej na nowotwór aktorce. W 2020 minęło sześć lat od jej śmierci...

Rodzinne fotografie na półce przy telewizorze wskazują, że Jarosław Bieniuk dba o podtrzymywanie pamięci o zmarłej ukochanej. Wśród wyjątkowych fotografii znalazła się wspólna sesja pary dla magazynu VIVA!, ale także kilka ujęć ich córki, Oliwii Beniuk.

Internauci nie kryją wzruszenia. Piękna pamiątka, zgadzacie się? 

Jak mieszka Jarosław Bieniuk? Salon
Fot. Instagram J. Bieniuka

Jak mieszka Jarosław Bieniuk?
Fot. Instagram J. Bieniuka

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk w 2008 roku

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.