Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak mieszka Jarosław Bieniuk z dziećmi. Cały salon wypełniają... zdjęcia Anny Przybylskiej

Wzruszający widok...

Ksenia Krasko 26 grudnia 2021 17:15
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

W październiku 2014 roku Anna Przybylska przegrała długa walkę z rakiem trzustki. Mimo mijającego czasu o talencie, urodzie i inteligencji aktorki trudno zapomnieć wszystkim jej wielbicielom. Na różne sposoby pielęgnują oni pamięć o artystce. Nie dziwi więc fakt, że dokładnie to samo robią jej bliscy. Zdjęcia z domu partnera Ani Przybylskiej i ojca trójki jej dzieci poruszają....

Jarosław Bieniuk pokazał pamiątki po Annie Przybylskiej

Na co dzień Jarosław Bieniuk chroni swojej prywatności, jednak co jakiś czas robi wyjątek. Po raz pierwszy miało to miejsce w październiku ubiegłego roku. Były piłkarz kibicował wówczas przed telewizorem Idze Świątek i udostępnił z tej okazji zdjęcie, które wzruszyło fanów. Nie tylko z powodu historycznej wygranej Polki we French Open... Na opublikowanej fotografii Jarosław Bieniuk pozował na tle telewizora w swoim salonie. Internauci zwrócili uwagę na wystrój mieszkania, a szczególnie na jeden z jego elementów... Mowa o licznych zdjęciach Anny Przybylskiej, które ozdabiają pomieszczenie.

Zobacz: Dziś skończyłaby 43 lata... Oto niepublikowane zdjęcia Anny Przybylskiej z sesji do VIVY!

Po raz drugi ten sam pokój mogliśmy ujrzeć w styczniu tego roku na InstaStories sportowca. Choć na pierwszym planie widać radosnego syna Jarosława Bieniuka, który bawi się z pieskiem, to nie oni zebrali wiele najwięcej komentarzy. Obserwatorzy konta partnera Anny Przybylskiej ponownie zwrócili uwagę na to, że w tle wciąż widać pamiątki po zmarłej na nowotwór aktorce. W tym roku minęło siedeml lat od jej śmierci, a dziś aktorka obchodziłaby 43. urodziny...

Rodzinne fotografie na półce przy telewizorze wskazują, że Jarosław Bieniuk dba o podtrzymywanie pamięci o zmarłej ukochanej. Wśród wyjątkowych fotografii znalazła się wspólna sesja pary dla magazynu VIVA!, ale także kilka ujęć ich córki, Oliwii Beniuk.

Internauci nie kryją wzruszenia. Piękna pamiątka, zgadzacie się? 

Jak mieszka Jarosław Bieniuk? Salon
Fot. Instagram J. Bieniuka

Jak mieszka Jarosław Bieniuk?
Fot. Instagram J. Bieniuka

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk w 2008 roku

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.