Anna Przybylska, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Anny Przybylskiej obejrzała film „Ania”. Trudno jej wrócić do rzeczywistości 

„Jesteśmy poruszeni”, pisała 

Karol Sowa 12 sierpnia 2022 11:10
Anna Przybylska, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. W 8 rocznicę śmierci odbędzie się uroczysta premiera długo wyczekiwanego filmu dokumentalnego, który jest poświęcony życiu ulubionej aktorki. Najbliżsi Anny Przybylskiej niedawno mieli okazję zobaczyć produkcję, która przywróciła ich dawne wspomnienia. Wśród tych osób była również siostra zmarłej artystki, Agnieszka Kubera. Jaka jest jej reakcja? Co napisała?

Siostra Anny Przybylskiej reaguje na film „Ania” 

Artystka zmarła po 18 miesięcznej walce z rakiem trzustki. W klinice w Gdańsku przeszła operację, a następnie leczyła się za granicą. Jak się później okazało, nowotwór okazał się zbyt silny. Aktorka zmarła w wieku 36 lat, co wstrząsnęło jej rodziną oraz fanami. 

Już tej jesieni będziemy mogli obejrzeć film, dzięki któremu na nowo poznamy Annę Przybylską. Jak się okazuje, siostra ulubienicy widzów miała już taką możliwość. Agnieszka Kubera wraz z całą rodziną nie kryje swojego poruszenia. „Od wczoraj całą rodziną próbujemy wrócić do rzeczywistości po filmie ANIA, który wspólnie mogliśmy zobaczyć. Jesteśmy poruszeni, że udało nam się jeszcze raz być RAZEM…”, czytamy na jej Instagramie. 

Jakie były relacje między Anną Przybylską a jej siostrą? Bardzo dobre. Obie były w nieustannym kontakcie ze sobą. Niestety, ich przepiękną relację przerwała śmierć Ani Przybylskiej. Mimo że Agnieszka Kubera stara się unikać blasku fleszy, to w mediach społecznościowych próbuje być aktywa. Od czasu do czasu wraca pamięcią do chwil, które dzieliła ze swoją ukochaną siostrą.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tak wygląda mama Macieja Musiała! Ze sławnym synem łączy ją silna więź

Agnieszka Kubera, siostra Anny Przybylskiej
Fot. Michal Wozniak/East News

Reakcja rodziny na film dokumentalny „Ania” 

Swoimi wrażeniami postanowiła podzielić się również Oliwia Bieniuk oraz jej tato, Jarosław Bieniuk. Nastolatka na swoich social-mediach napisała: „Pytaliście mnie ostatnio czy widziałam film ’Ania’. W rodzinnym gronie mogliśmy wczoraj go zobaczyć. Ogromne emocje, mocno to przeżyłam, ale było warto. Mama jest w nim taka, jaką pamiętam”, czytamy. A jej tato? „90 minut, a tyle emocji, wspomnień, życia… Wczoraj z całą rodziną po raz pierwszy zobaczyliśmy film ‘Ania’. Niesamowita karuzela uczuć…”, pisał Jarosław Bieniuk. 

CZYTAJ TEŻ: Marta Manowska znika z wizji? TVP wydało oświadczenie w jej sprawie!

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021, 23/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielińska/move

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…