Rodzice Kate Middleton stracili milion funtów
Fot. Beretta/Sims/REX/Shutterstock/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Rodzice księżnej Kate stracili ponad 5 milionów złotych! Ich przyszłość wisi na włosku?

Zaledwie rok wystarczył, by sięgnęli finansowego dna

Rafał Kowalski 30 maja 2021 12:55
Rodzice Kate Middleton stracili milion funtów
Fot. Beretta/Sims/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Pandemia koronawirusa mocno odbiła się na finansach miliardów ludzi. Szczególnie trudną sytuację ma część przedsiębiorców, których biznesy nie funkcjonowały w ostatnim roku tak dobrze jak przed pandemią. W ogromnie niewygodnej pozycji są rodzice Kate Middleton, których biznes przyniósł milionową stratę. Mowa o kwocie podawanej w funtach…

Firma Michaela i Carole Middleton z milionową stratą

Ponad milion funtów, czyli ponad 5 milionów złotych – tyle według zagranicznych mediów stracili rodzice księżnej Kate przez koronawirusa. Para od 30 lat prowadzi markę Party Pieces, która produkuje i sprzedaje elementy wyposażenia imprez. W sklepie małżonków można znaleźć balony, ozdoby, świecie, kwiaty… Wszystko, co sprawi, że każde urodziny, ślub czy rocznice będą wyjątkowe. Jedyny problem? Obostrzenia, przez które tego typu wydarzenia od 14 miesięcy w ogóle się w Wielkiej Brytanii nie odbywały.

Rodzice Kate Middleton, praca, firma
Fot. Xposure/ ONS

Sprawozdanie finansowe firmy podkreśla, że trudna sytuacja finansowa nie ma związku z Brexitem. „W ciągu roku firma przygotowywała się do zakończenia okresu przejściowego i wyjścia Wielkiej Brytanii z jednolitego rynku. Umowa handlowa, która została uzgodniona, przyniosła nowe procesy w imporcie i eksporcie towarów, jednak firma nie odczuła znaczącego wpływu”, czytamy w dokumencie.

Co dalej z firmą rodziców Kate?

Daily Mail podał wśród zebranych przez siebie informacji, że ostatni rok firma rodziców księżnej Kate zamknęła na minusie. Jak dużym? I jaka przyszłość czeka markę Party Pieces? Tego nie wiadomo…

Życzymy jak najlepiej. 

Smutna Kate Middleton
Fot. Indigo/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?