EN_01477891_0132 książę William, księżna Kate, 2021
Fot. Andrew O'Brien/Press Association/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama przechodzi kryzys

Pojawiły się kolejne dowody

Olga Figaszewska 15 października 2021 07:53
EN_01477891_0132 książę William, księżna Kate, 2021
Fot. Andrew O'Brien/Press Association/East News

Czy księżna Kate i książę William przechodzą kryzys? Zachodnia prasa od pewnego czasu znów uważnie analizuje mowę ich ciała, doszukując się potwierdzenia ostatnich rewelacji. I chociaż brytyjski biograf rodziny królewskiej okrzyknął ich małżeństwem idealnym, to niedawno w sieci pojawiło się nagranie, które miało świadczyć zupełnie o czymś innym. Teraz prasa doszukuje się kolejnego potwierdzenia. Najnowsze zdjęcia Kate i Williama mają nie pozostawiać złudzeń. Ich małżeństwo wisi na włosku?

Księżna Kate i książę William mają kryzys?

Kilka lat temu media informowały o domniemanym romansie księcia Williama z przyjaciółką księżnej Kate. Plotki ucichły w ekspresowym tempie. Podobno to był najważniejszy egzamin dla ich małżeństwa. Wydawałoby się, że ich związkowi nic nie jest w stanie już zagrozić. Niedawno fani brytyjskiej rodziny królewskiej zaczęli dopatrywać się w zachowaniu pary niepokojących sygnałów. Na jednym z filmików, który trafił do sieci, Kate miała odepchnąć ukochanego. Nagranie zostało wykonane na uroczystej premierze filmu „Nie czas umierać”.

„Uśmiecha się, wygląda na szczęśliwą, próbuje z nim porozmawiać, a on po prostu nie reaguje. A potem dotyka jej pleców, żeby ją przesunąć, a ona wzdryga się od jego dotyku ”, oceniała ich mowę ciała jedna z Tiktokerek.

Teraz małżonkowie spotkali się z dziećmi z The Heathlands School w Królewskim Ogrodzie Botanicznym. Celem wizyty była rozmowa z uczniami na temat ochrony środowiska i następujących zmian klimatycznych. „Edukacja jest bardzo ważną częścią ochrony naszej planety. Musimy inspirować następne pokolenie do optymistycznego, zdecydowanego i entuzjastycznego szukania dobrych rozwiązań i kontynuacji budowania bardziej zrównoważonej przyszłości”, podkreślono.

@tishtoking

Reply to @slickslocktok #katemiddleton #williamandkate #dukeandduchessofcambridge #bondpremiere

♬ original sound - Tasha

książę William, księżna Kate
Fot. IAN VOGLER/AFP/East News

Czytaj także: Posądzano ją o romans z księciem Williamem. Co stało się z Rose Hanbury?

Tak wygląda małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama

Nic dziwnego, że po ostatnich doniesieniach, wszystkie spojrzenia były zwrócone na książęcą parę Cambridge. Jedna rzecz znów podsyciła plotki o kryzysie w związku Kate i Williama. Na oficjalnym spotkaniu małżonkowie mieli nie wchodzić sobie w paradę. Najpierw zapozowali do kilku wspólnych zdjęć, a potem zajęli miejsca przy osobnych stołach.

Czy najnowsze zdjęcia potwierdzają przypuszczenia internautów? Trudno w to uwierzyć. Dla Brytyjczyków są małżeństwem idealnym. Zresztą królewski biograf podkreślał, że księżna Kate i książę William tworzą parę, jakich mało w brytyjskiej rodzinie. 

„Windsorowie mają straszną historię niepowodzeń małżeńskich, ale William przerwał ten cykl. Książęca para skupia się na tym, aby trójka ich dzieci: George, Charlotte i Louis cieszyli się spokojnym dzieciństwem, które nie było dane Williamowi i Harry'emu”, mówił ekspert w rozmowie z People 

Zobacz też: Księżna Kate i książę William tworzą małżeństwo idealne? Brytyjski ekspert nie ma wątpliwości

książę William
Fot. IAN VOGLER/AFP/East News

księżna Kate. Czy związek Kate i Williama przechodzi kryzys?
Fot. IAN VOGLER/AFP/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.