EN_01477891_0132 książę William, księżna Kate, 2021
Fot. Andrew O'Brien/Press Association/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama przechodzi kryzys

Pojawiły się kolejne dowody

Olga Figaszewska 15 października 2021 07:53
EN_01477891_0132 książę William, księżna Kate, 2021
Fot. Andrew O'Brien/Press Association/East News

Czy księżna Kate i książę William przechodzą kryzys? Zachodnia prasa od pewnego czasu znów uważnie analizuje mowę ich ciała, doszukując się potwierdzenia ostatnich rewelacji. I chociaż brytyjski biograf rodziny królewskiej okrzyknął ich małżeństwem idealnym, to niedawno w sieci pojawiło się nagranie, które miało świadczyć zupełnie o czymś innym. Teraz prasa doszukuje się kolejnego potwierdzenia. Najnowsze zdjęcia Kate i Williama mają nie pozostawiać złudzeń. Ich małżeństwo wisi na włosku?

Księżna Kate i książę William mają kryzys?

Kilka lat temu media informowały o domniemanym romansie księcia Williama z przyjaciółką księżnej Kate. Plotki ucichły w ekspresowym tempie. Podobno to był najważniejszy egzamin dla ich małżeństwa. Wydawałoby się, że ich związkowi nic nie jest w stanie już zagrozić. Niedawno fani brytyjskiej rodziny królewskiej zaczęli dopatrywać się w zachowaniu pary niepokojących sygnałów. Na jednym z filmików, który trafił do sieci, Kate miała odepchnąć ukochanego. Nagranie zostało wykonane na uroczystej premierze filmu „Nie czas umierać”.

„Uśmiecha się, wygląda na szczęśliwą, próbuje z nim porozmawiać, a on po prostu nie reaguje. A potem dotyka jej pleców, żeby ją przesunąć, a ona wzdryga się od jego dotyku ”, oceniała ich mowę ciała jedna z Tiktokerek.

Teraz małżonkowie spotkali się z dziećmi z The Heathlands School w Królewskim Ogrodzie Botanicznym. Celem wizyty była rozmowa z uczniami na temat ochrony środowiska i następujących zmian klimatycznych. „Edukacja jest bardzo ważną częścią ochrony naszej planety. Musimy inspirować następne pokolenie do optymistycznego, zdecydowanego i entuzjastycznego szukania dobrych rozwiązań i kontynuacji budowania bardziej zrównoważonej przyszłości”, podkreślono.

@tishtoking

Reply to @slickslocktok #katemiddleton #williamandkate #dukeandduchessofcambridge #bondpremiere

♬ original sound - Tasha

książę William, księżna Kate
Fot. IAN VOGLER/AFP/East News

Czytaj także: Posądzano ją o romans z księciem Williamem. Co stało się z Rose Hanbury?

Tak wygląda małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama

Nic dziwnego, że po ostatnich doniesieniach, wszystkie spojrzenia były zwrócone na książęcą parę Cambridge. Jedna rzecz znów podsyciła plotki o kryzysie w związku Kate i Williama. Na oficjalnym spotkaniu małżonkowie mieli nie wchodzić sobie w paradę. Najpierw zapozowali do kilku wspólnych zdjęć, a potem zajęli miejsca przy osobnych stołach.

Czy najnowsze zdjęcia potwierdzają przypuszczenia internautów? Trudno w to uwierzyć. Dla Brytyjczyków są małżeństwem idealnym. Zresztą królewski biograf podkreślał, że księżna Kate i książę William tworzą parę, jakich mało w brytyjskiej rodzinie. 

„Windsorowie mają straszną historię niepowodzeń małżeńskich, ale William przerwał ten cykl. Książęca para skupia się na tym, aby trójka ich dzieci: George, Charlotte i Louis cieszyli się spokojnym dzieciństwem, które nie było dane Williamowi i Harry'emu”, mówił ekspert w rozmowie z People 

Zobacz też: Księżna Kate i książę William tworzą małżeństwo idealne? Brytyjski ekspert nie ma wątpliwości

książę William
Fot. IAN VOGLER/AFP/East News

księżna Kate. Czy związek Kate i Williama przechodzi kryzys?
Fot. IAN VOGLER/AFP/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.