EN_01495523_0002, księżna Kate, książę William
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate i książę William tworzą małżeństwo idealne? Brytyjski ekspert nie ma wątpliwości

Co powiedział?

Olga Figaszewska 6 października 2021 17:05
EN_01495523_0002, księżna Kate, książę William
Fot. Rex Features/East News

W ostatnim czasie plotki o kryzysie w związku księżnej Kate i księcia Williama powracają niczym bumerang. Czy związek pary został wystawiony na próbę? Chociaż wiele osób stara się znaleźć dowody na potwierdzenie swoich przypuszczeń, to królewski biograf uważa, że małżeństwo Kate i Wiliama jest wzorem do naśladowania. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu dziesięć lat temu. Wspólnie doczekali się trójki cudownych pociech. Zachwycają podczas publicznych wystąpień, darzą się gorącymi spojrzeniami. Robert Lacey uważa, że księżnej Kate udało się przerwać cykl nieszczęść, które ciążyły nad małżeństwami w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama

Ich ślub oglądały dwa miliardy widzów na całym świecie. Od 10 lat książęca para tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Chociaż od czasu do czasu media spekulują na temat kryzysów w ich związku, to księżna Kate i książę William niezmiennie trwają u swojego boku. Jak podawano, największy egzamin ich związek miał przejść w 2019 roku. Wtedy brytyjska prasa podawała, że książę William ma romans, a jego małżeństwo z Kate wisi na włosku. Domniemana zdrada miała mieć miejsce chwilę po narodzinach trzeciego dziecka pary. Plotki ucichły równie szybko jak się pojawiły. 

Księżna Kate i książę William skupiają się na wypełnianiu królewskich obowiązków i wychowywaniu trójki swoich pociech. Przez Brytyjczyków są uważani za małżeństwo idealne! Tego samego zdania jest królewski biograf, który uważa, że księżna Kate i księciu Williamowi udało się stworzyć wyjątkową relację. Robert Lacey podkreśla, że większość członków brytyjskiej monarchii było nieszczęśliwych w swoich małżeństwach.

„Dom Windsorów ma straszną historię niepowodzeń małżeńskich, ale William przerwał ten cykl. Książęca para skupia się na tym, aby trójka ich dzieci: George, Charlotte i Louis cieszyli się spokojnym dzieciństwem, które nie było dane Williamowi i Harry'emu”, mówił ekspert w rozmowie z People.

Zobacz też: Ona czuła się jak służąca, on nie spieszył się z oświadczynami. Wszystkie sekrety Kate i Williama

księżna Kate, książę William, 2021
Fot. Rex Features/East News

Królewski biograf podkreśla, że księżna Kate budując własny dom, opiera się na wzorach, jakie wyniosła z dzieciństwa – kochających i szczęśliwych rodziców. Wspólnie z mężem chce przekazać to samo swoim pociechom. W oczach Brytyjczyków są godnymi następcami tronu i cieszą się niesłabnącą sympatią. Kojarzą się ze stabilizacją, bezpieczeństwem i zaufaniem. W przeciwieństwie do pozostałych członków rodziny, unikają skandali.

„Zbudowali solidną więź przez te ostatnie dziesięć lat. Gdyby przeszukać królestwo, okazałoby się, że nie można znaleźć lepszej pary niż oni”, mówił o ich małżeństwie Jamie Lowther-Pinkerton, który pełni rolę prywatnego sekretarza. Mamy nadzieję, że nic nie zakłóci ich szczęścia. 

Zobacz także: Kryzys w związku czy celowy zabieg? Oto, dlaczego książę William nie nosiobrączki

EN_01495349_0077, księżna Kate, książę William
Fot. Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William na światowej premierze filmu Nie czas umierać

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.