Złoto i z klasą! Na czerwonym dywanie pojawili się też inni royalsi

Rafał Kowalski 28 września 2021 20:40

Wszystkie oczy fanów przygód Jamesa Bonda, wielbicieli mody oraz brytyjskiej rodziny królewskiej są dziś zwrócone na Royal Albert Hall. To właśnie tam przed chwilą rozpoczęła się premiera kolejnego filmu o Jamesie Bondzie – No Time To Die, którego polski tytuł to Nie czas umierać. Zobaczcie zdjęcia księżnej Kate, księżnej Camillli i towarzyszących im na czerwonym dywanie mężów.

Rodzina królewska na premierze No Time To Die – zdjęcia

Kazali na siebie chwilę poczekać, ale było warto... Gdy jako jedni z ostatnich wysiedli z limuzyn i pojawili się przed fotoreporterami, dźwiękom uruchamianych w aparatach migawek nie było końca. Księżna Kate, księżna Camilla, książę William i książę Karol zachwycili pod każdym względem.

Księżna Kate postawiła na złoty look od stóp do głów. Poszczególne elementy jej stylizacji prezentujemy poniżej w galerii. Nie ma jednak chyba przesady w zdaniu, że żona Williama wypadła najjaśniej ze wszystkich gwiazd obecnych na wydarzeniu... Autorką sukni jest Brytyjka Jenny Packham.

WIĘCEJ: Zobacz resztę gwiazd i kolejne stylizacje z imprezy. Premiera Jamesa Bonda „Nie czas umierać” w Londynie to najważniejsze wydarzenie sezonu! 

O czym jest nowy James Bond – Nie czas umierać?

Najnowszy film o przygodach Agenta 007 zamyka pewną epokę. Tytułowego bohatera  po raz piąty – i ostatni – gra Daniel Craig.

A na czym będzie skupiała się akcja? „James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią”, czytamy w informacji prasowej.

Obok Daniela Craiga, na ekranie występują też m.in.: laureaci Oscara Rami Malek i Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Ana de Armas, Naomie Harris, Rory Kinnear, Ben Whishaw i Jeffrey Wright. 

Czytaj też: Księżna Meghan na czerwonym dywanie u boku męża. To pierwsze publiczne wyjście pary od narodzin córki!

1/6
Premiera Jamesa Bonda 2021: Księżna Kate, książę William
Copyright @Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
1/6

Księżna Kate i książę William wybrali się dziś na premierę kolejnego filmu o Agencie 007

2/6
Premiera Jamesa Bonda 2021: Księżna Kate
Copyright @Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
2/6

Kolor złoty dominował w kreacji księżnej

3/6
Premiera Jamesa Bonda 2021: Księżna Kate, książę Karol
Copyright @Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
3/6

Gdy na czerwonym dywanie pojawił się książę Karol, nie zabrakło czułych gestów. Jutro będzie analizował je cały świat...

4/6
Premiera Jamesa Bonda 2021: Księżna Kate, książę William, książę Karol, księżna Camilla
Copyright @ Samir Hussein/WireImage
4/6

Tak silna i zjednoczona jest teraz brytyjska rodzina królewska - to zdjęcie mówi o tym samo za siebie

5/6
Premiera Jamesa Bonda 2021: książę Karol, księżna Camilla
Copyright @Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
5/6

Księżna Camilla postawiła na jeden z jej ulubionych odcieni - błękit

6/6
Premiera Jamesa Bonda 2021: Księżna Kate, książę William, książę Karol, księżna Camilla
Copyright @Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
6/6

Podobają się Wam stylizacje royalsów?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?