Księżna Meghan, Meghan Markle, książę Harry, 2020
Fot. SplashNews.com/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Książę George i księżniczka Charlotte mają żal do wujka? Harry złamał im serce!

Jego decyzja na zawsze zmieniła ich życie

Olga Figaszewska 5 marca 2021 15:51
Księżna Meghan, Meghan Markle, książę Harry, 2020
Fot. SplashNews.com/East News

To było do przewidzenia, że decyzja Harry’ego i Meghan o wyjeździe do USA będzie ciosem dla całej brytyjskiej rodziny królewskiej. Odejście wnuka silnie przeżyła nie tylko królowa Elżbieta II. Pociechom księżnej Kate i księcia Williama również trudno zaakceptować nieobecność ukochanego wujka. Dzieci bardzo tęsknią za Harrym i wierzą, że powróci do kraju. O czym informują teraz zachodnie media?

Dzieci księżnej Kate i księcia Wiliama tęsknią za Harrym

Książę Harry był dla George’a, Charlotte i Louisa wujkiem idealnym. Traktował ich jak własne pociechy, zawsze służył pomocą i wsparciem. Wnuk Elżbiety II ma świetny kontakt z dziećmi i wielokrotnie udowadniał to podczas oficjalnych wystąpień. Co ciekawe, swego czasu zagraniczne media podawały, że to Charlotte jest ulubienicą Harry’ego, ponieważ najbardziej przypomina jego samego. Dziewczynka jest rezolutna, przebojowa i bywa nieposkromiona. 

Pociechy książęcej pary kochają wujka za poczucie humoru, bezpośredniość i najlepsze prezenty! Harry zawsze doskonale wiedział, o czym marzą George, Charlotte i Louis.

Nagle książę zniknął z ich życia i dzieci nie mogą pogodzić się z jego wyprowadzką. Harry buduje spokojne życie z ukochaną Meghan, synkiem Archiem z dala od brytyjskiej monarchii. Wkrótce na świecie pojawi się jego drugie maleństwo. Zawsze pragnął zapewnić swoim pociechom dzieciństwo z dala od zasad protokołu, dać poczucie wolności i bezpieczeństwa. Dawniej taką samą decyzję o ucieczce podjęła księżna Diana. Harry postanowił pójść w jej ślady. 

 „Moja matka kochała te chwile prywatności i mogła być matką, a nie księżną Walii. Podjęła więc decyzję, że niezależnie od wszystkiego, mimo trudności, zadba abyśmy obaj mieli normalne życie. Nawet jeśli miałoby to oznaczać, że co jakiś czas zabierze na na burgera, czy niezauważeni przemkniemy do kina (…) Taka była”, mówił w filmie Diana, Our Mother: Her Life and Legacy.

Książę George, księżniczka Charlotte
Fot. AARON CHOWN/AFP/East News

Jak decyzja Harry'ego wpłynęła na przyszłość dzieci Williama i Kate?

Pociechy księżnej Kate i księcia Williama stale wypytują rodziców o powrót Harry’ego. Najbardziej wytrwały w uzyskaniu odpowiedzi jest książę George.

Jest na tyle dorosły, że pamięta wszystkie niesamowite chwile, jakie spędził z Harrym, ale nie rozumie, dlaczego wujek musiał się wyprowadzić. Charlotte bardziej zainteresowana jest tym, gdzie jest Archie. Chce, żeby przyszedł i pobawił się z nią”, podawał informator NOW.

Księżna Meghan, książę Harry i mały Archie

książę Harry, księżna Meghan, 2019
Fot. Xinhua/Dominic Lipinski/PA Wire

Podobno Kate i William chcieliby, żeby ich dzieci wychowywały się ze swoimi kuzynami i mają nadzieję, że Sussexowie znów zawitają do Wielkiej Brytanii, zwłaszcza teraz, kiedy spodziewają się kolejnej pociechy. Księżna i książę Cambrigde obawiają się tylko jednego… Nastroje w rodzinie królewskiej są napięte w związku z zapowiadaną emisją wywiadu, w którym Harry i Meghan mają opowiedzieć o tajemnicach royalsów. W dodatku wszyscy martwią się o zdrowie Filipa, który od wielu dni przebywa w szpitalu.

„George i Charlotte są bardzo bystrymi, małymi słuchaczami. Książę Louis także wiele rozumie. Kate martwi się, że dostrzegają napięcie i smutek swoich rodziców”, dodaje informator magazynu.

Ponadto księżna Kate rozmyśla już nad przyszłością swoich pociech, które odczują na sobie konsekwencje odejścia Harry’ego z rodziny królewskiej. Będą osamotnione w pełnieniu obowiązków i pozostaną bez wsparcia kuzynów.

„Dzieci Harry’ego nie mają królewskich tytułów. W przyszłości obciążenie obowiązkami całej trójki będzie ogromne bez kuzynów, z którymi mogliby się nim podzielić”, informuje NOW. 

Książę Harry w 2016 roku na obchodach z okazji urodzin królowej Elżbiety II

Książę Harry, 2016 rok, 90. urodziny królowej Elżbiety II
Fot. Deano / Splash News/EAST NEWS

Książę William, księżna Kate, George, Charlotte, Louis, 2019 rok
Fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…