Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski o hejcie i imieniu dla drugiego dziecka!

To będzie naprawdę zaskakujący wywiad!

Olga Figaszewska 20 lipca 2018 12:22
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W sobotę, 21 lipca gościem specjalnego wydania Dzień Dobry Wakacje będzie Robert Lewandowski. Rozmowę z piłkarzem przeprowadził Filip Chajzer. Wszystko wskazuje na to, że będzie to niezwykle fascynujący wywiad! Kapitan polskiej reprezentacji zdradzi zaskakujące szczegóły ze swojego życia prywatnego.

Robert Lewandowski o hejcie po Mundialu i drugim dziecku

Z opublikowanego przez stację TVN trailera wynika, rozmowa będzie dotyczyła pomundialowego hejtu, który odbił się na najbliższych Roberta Lewandowskiego. „Ania nie jest z reprezentacji, ale wiadomo, że kibic nie patrzy na nic, tylko chce wyładować swoją frustrację”, wyznał.

Piłkarz zdecydował się również na niezwykłe wyznanie, dotyczące życia prywatnego. Jak spędza czas z rodziną, kiedy nie musi pędzić na kolejny trening? „Pójdziemy na spacer, zrobimy zakupy… Kto miałby to zrobić inny?”, odpowiedział roześmiany. Nie mogło zabraknąć również pytań dotyczących... powiększenia rodziny! Czy Robert Lewandowski zdradzi, jak nazwie swoje drugie dziecko?

Na wszystkie pytania odpowie w sobotnim wydaniu Dzień Dobry Wakacje!  

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

 

Robert Lewandowski, mecz Polska-Japonia, Mundial 2018
Fot. East News

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.