Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski o hejcie i imieniu dla drugiego dziecka!

To będzie naprawdę zaskakujący wywiad!

Olga Figaszewska 20 lipca 2018 12:22
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W sobotę, 21 lipca gościem specjalnego wydania Dzień Dobry Wakacje będzie Robert Lewandowski. Rozmowę z piłkarzem przeprowadził Filip Chajzer. Wszystko wskazuje na to, że będzie to niezwykle fascynujący wywiad! Kapitan polskiej reprezentacji zdradzi zaskakujące szczegóły ze swojego życia prywatnego.

Robert Lewandowski o hejcie po Mundialu i drugim dziecku

Z opublikowanego przez stację TVN trailera wynika, rozmowa będzie dotyczyła pomundialowego hejtu, który odbił się na najbliższych Roberta Lewandowskiego. „Ania nie jest z reprezentacji, ale wiadomo, że kibic nie patrzy na nic, tylko chce wyładować swoją frustrację”, wyznał.

Piłkarz zdecydował się również na niezwykłe wyznanie, dotyczące życia prywatnego. Jak spędza czas z rodziną, kiedy nie musi pędzić na kolejny trening? „Pójdziemy na spacer, zrobimy zakupy… Kto miałby to zrobić inny?”, odpowiedział roześmiany. Nie mogło zabraknąć również pytań dotyczących... powiększenia rodziny! Czy Robert Lewandowski zdradzi, jak nazwie swoje drugie dziecko?

Na wszystkie pytania odpowie w sobotnim wydaniu Dzień Dobry Wakacje!  

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

 

Robert Lewandowski, mecz Polska-Japonia, Mundial 2018
Fot. East News

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.