Mimo że wartość rynkowa Roberta spadła...

Monika Katarzyna Krupska 18 lipca 2018 09:24

To się nazywa gest! Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca. Gwiazdy ruszyły na pomoc i wspomogły dziecięcy szpital. Gotówka jaką przekazali zwala z nóg niejednego czytelnika. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? 

Anna i Robert wspomogli szpital 

Ania i Robert Lewandowscy nie mają ostatnio dobrej passy. Po przegranym Mundialu przez Polaków wartość rynkowa piłkarza po raz pierwszy spadła w jego karierze! Do tej pory nieustannie rosła, jednak teraz zdaniem specjalistycznego portalu transfermarket.de Lewy kosztuje 5 mln mniej! Ile? Kwota cały czas przyprawia o zawrót głowy, wynosi obecnie 85 mln euro! 

Mimo hejtu po Mundialu jaki wylał się na Lewych (niestety nie wiadomo czemu internauci nie oszczędzili żony Roberta) Ania i Robert w tym całym zamieszaniu znaleźli czas, aby pomóc najmłodszym. Piłkarz i trenerka wspomogli warszawskie Centrum Zdrowia Dziecka i małym pacjentom przekazali 500 tys. zł.! Szpital nie kryje wielkiej radości. Pieniądze zostaną wydane na modernizację nowych oddziałów.

„Z przyjemnością obserwujemy, jak postępują prace remontowe na Oddziale Rehabilitacji. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wam zaprezentować nowy oddział rehabilitacji w IPCZD. Modernizacja jest możliwa dzięki wsparciu Ani i Roberta Lewandowskich, którzy przekazali 500 000 zł na ten cel. Dziękujemy! <3”, czytamy na Facebooku szpitala.

Małżeństwo placówkę medyczną wspomogło nie pierwszy raz! Mali pacjenci mogli nie tylko porozmawiać ze sportowcami, ale i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Piękny gest?  

1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, pomoc szpital
Copyright @Facebook/Centrumzdrowiadziecka
1/5

Anna i Robert Lewandowscy przekazali szpitalowi 500 tys. zł. 

2/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, pomoc szpital
Copyright @Facebook/Centrumzdrowiadziecka
2/5

Dzięki ich wielkiemu sercu mali pacjenci będą wracać do zdrowia w odnowionych salach

3/5
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @East News
3/5

Choć po Mundialu na Lewych wylała się wielka fala hejtu 

4/5
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
4/5

Małżeństwo jeszcze bardziej się wspiera i pokazuje, że nic nie jest w stanie zniszczyć ich miłości 

5/5
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/5

Ania i Robert to zdecydowanie jedno z bardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.