Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski: „Będziemy mieli drugie dziecko”

Piłkarz pokazał urocze zdjęcie z żoną!

Olga Figaszewska 6 listopada 2019 23:41
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 Robert Lewandowski podczas meczu Ligi Mistrzów wykonał cieszynkę, co oznacza, że wraz z Anną Lewandowską spodziewają się dziecka! Para wkrótce powita na świecie swoją drugą pociechę! W rozmowie z mediami po meczu z Olympiakosem Pireus piłkarz odpowiedział na pytania dziennikarzy, a na Instagramie zamieścił czułe zdjęcie z żoną! 

Robert Lewandowski o drugim dziecku

,,Chciałem to oficjalnie powiedzieć: będziemy mieli drugie dziecko", wyznał w rozmowie z mediami po meczu. ,,To najpiękniejsza rzecz w życiu, z której możesz być dumny", mówił o ojcostwie.  Podobno niemieckie media nie mają wątpliwości, że Anna Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby is coming👶🤰❤️😁 @annalewandowskahpba ❤️❤️

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Robert Lewandowski podzielił się również czułym zdjęciem z żoną. ,,Nasze pierwsze wspólne zdjęcie we trojkę❤️🤰👶P. S. Klara już śpi 😁😴", napisał na Instagramie. Fani są zachwyceni emocjami wydobywającymi się z kadru i dostrzegają już ciążowy brzuszek trenerki.

Jakim ojcem jest Robert Lewnadowski?

Robert Lewandowski przyznał, że do ojcostwa podchodzi, jak do kolejnego wyzwania. Jest dobry, cierpliwym, wyrozumiałym tatą. Poświęca dziecku sporo uwagi. Klara daje mu wiele radości. Otworzyła go na świat, na ludzi. Zawsze by zamkniętym człowiekiem, nie mówił o emocjach. Córeczka ośmieliła go do mówienia o tym, co czule. „Jej uśmiech i ta bezwarunkowa miłość, którą ma dla nas, miłość, której nie widzę, ale ją czuję…Dla mnie jako faceta to jest najfajniejsze. Poznajemy się wzajemnie każdego dnia”, mówił w Wywiadówce

„Mam nadzieję, że Klara będzie miała rodzeństwo. Nie wiem, kiedy, bo zaplanować tego się nie da i zdajemy sobie z tego sprawę. Czas pokaże”, mówił wówczas.

Serdecznie gratulujemy!   

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.