Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O NIM JEST GŁOŚNO

Robert Janowski trafił do szpiatla! Jaki jest stan jego zdrowia? 

Co dolega artyście?

Olga Figaszewska 7 grudnia 2018 08:01
Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Robert Janowski dwa tygodnie temu trafił do szpitala! Co dolega byłemu prowadzącemu programu Jaka to melodia? O swojej sytuacji powiadomił fanów za pośrednictwem Instagrama.

Jak czuje się Robert Janowski?

„Już w domu”, napisał Robert Janowski. Na szczęście wyszedł już ze szpitala, do którego trafił dwa tygodnie temu. Jednak dopiero teraz postanowił zamieścić w mediach społecznościowych informację odnośnie stanu swojego zdrowia. A ta uspokoiła jego fanów. „Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy wiedzieli, i nie wygadali”, dodał żartobliwie. Nie zdradził jednak, co mu dolegało. 

Artysta podzielił się z internautami kolejnym ważnym wydarzeniem. Okazuje się, że razem z żoną, Moniką Janowską otrzymali za działalność charytatywną nagrodę Lwic Biznesu „Gwiazdy o wielkim sercu”.

„Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, ale nasza pomoc naprawdę nie dla statuetek. Serdecznie dziękuję za nominację, jednak (i tutaj będzie prywata i wzruszenie) największe ukłony dla mojej żony. Przy niej i dzięki niej ja stałem się lepszym człowiekiem”, zakończył.

A my gratulujemy! Życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów i oczywiście zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już w domu 🌞 Ufff!!! Ale od początku...🙂 Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie 😔 Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio😉Ech, nigdy za modą nie nadążałem 😅 Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali 😃 Dziękuję Mediom, że pomimo domysłów, nie ,,zrobili" z mojej choroby światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem 🤪 Jestem już w domku i dziękuję WSZYSTKIM za wsparcie 😍🥰 Razem z Monika Janowska zostaliśmy nominowani do nagrody Lwice Biznesu ,, GWIAZDY O WIELKIM SERCU" za działalność charytatywną 👏 Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, ale nasza pomoc naprawdę nie dla statuetek🤝 Serdecznie dziękuję za nominację, jednak ( I tutaj będzie prywata i wzruszenie 😁) największe ukłony dla mojej żony Monika Janowska - przy niej i dzięki niej i ja stałem się lepszym człowiekiem 👼 Serdecznie wszystkich pozdrawiam 💁‍♂️💐🌞💞 #jużwdomu #dziękuję

Post udostępniony przez Robert Janowski (@jan.owski)

Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?