Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki, VIVA! 12/2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
Z ŻYCIA GWIAZD

Mijają dwa lata od ich rozwodu. Jak wyglądają dziś relacje Marty Kaczyńskiej z byłym mężem?

Niedawno mieli okazję się spotkać...

Gabriela Czernecka 10 listopada 2018 17:11
Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki, VIVA! 12/2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Od rozwodu Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego mijają już prawie dwa lata. Para rozwiodła się 22 listopada 2016 roku po dziewięciu latach wspólnego życia. Dziś choć każde z nich ma już nową rodzinę, to byli kochankowie wciąż utrzymują ze sobą kontakty. Niedawno widziani byli na zawodach jeździeckich, w których towarzyszyli swojej nastoletniej córce. Postanowiliśmy przyglądnąć się temu, jak obecnie wyglądają ich wspólne relacje.

Relacje Marty Kaczyńskiej z byłym mężem po rozwodzie

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki przez dziewięć lat byli małżeństwem. Para doczekała się dwóch córek - obecnie piętnastoletniej Ewy oraz jedenastoletniej Martyny. Dziewczynki zbliżyły zakochanych do siebie, ale niestety nie na długo. W związku pary pojawiły się problemy, z którymi ci próbowali sobie poradzić. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu.

W listopadzie 2016 roku para rozwiodła się. Wbrew przewidywaniom mediów, małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego nie zakończyło się w atmosferze skandalu, wzajemnych oskarżeń i publicznego prania brudów. Małżonkowie uśmiechali się do siebie przed wejściem na salę rozpraw, dopisywały im świetne humory, zaś sąd orzekł rozwód na pierwszej rozprawie.

Od tamtego czasu wydawało się, że para nie utrzymuje ze sobą kontaktów. „Dziś każde z nich jest w nowym związku. Nową miłość najpierw znalazł Marcin Dubieniecki. Wybranką jego serca została, Katarzyna, była żona Artura Boruca. W kwietniu 2017 roku stanął na ślubnym kobiercu, a już kilka miesięcy później, we wrześniu został ojcem. Na świat przyszedł pierwszy syn pary. 

Jeszcze w czerwcu tego samego roku zaczęto pisać o tym, że w życiu Marty Kaczyńskiej pojawił się mężczyzna. Para pojawiła się razem na zawodach jeździeckich CSIO w Sopocie. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Szybko okazało się, że to ten jedyny. W marcu 2018 roku do mediów podano, że Marta Kaczyńska spodziewa się dziecka.

„Bliźnięta, córka, ślub jednostronny, zaskoczenie, ukrywanie brzuszka... W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami”, napisała w swoich social mediach. Powoli pojawiały się także insynuacje dotyczące ślubu. Plotki szybko się potwierdziły. 28 lipca 2018 roku Marta Kaczyńska powiedziała tak Piotrowi Zielińskiemu, bogatemu biznesmenowi z Trójmiasta. „Mimo wszystko, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia”, miał skomentować w rozmowie z Super Expressem ślub Marty jej były mąż.

Miesiąc później bratanica Jarosława Kaczyńskiego urodziła trzecie dziecko. Na świat przyszedł pierwszy syn Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego, którego imię pozostaje nieznane. Choć drogi Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego rozeszły się, to para raz na jakiś czas odnawia kontakt. Byłych małżonków mieliśmy okazję podziwiać niedawno na zawodach jeździeckich ich wspólnej córki Martyny.

Marta Kaczyńska zabrała ze sobą męża Piotra i dwumiesięcznego synka, a Marcin Dubieniecki żonę Katarzynę i rocznego syna Marcela. Jak przebiegło ich wspólne spotkanie? „Marta zamieniła z Dubienieckim zaledwie kilka zdań, nie zwracała zaś uwagi na jego nową miłość. I vice versa! On także nie interesował się jej mężem”, relacjonuje Super Express. Według tabloidu, byli kochankowie zachowują między sobą poprawne stosunki. Może nie darzą się już sympatią tak jak kiedyś, ale jedno jest pewne - dla obojga dobro dzieci jest najważniejsze. 

Marta Kaczyńska, VIVA! Kwiecień 2011
Fot. Mateusz Stankiewicz AF PHOTO

Jak Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki podzielą swój majątek?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.