Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Hyży ma dość kontrowersyjną receptę na udany związek...

To podobno działa!

Rafał Kowalski 10 stycznia 2019 08:01
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży żyją w ciągłych rozjazdach. Piosenkarz podróżuje po całej Polsce ze swoją trasą koncertową, z kolei prezenterka nie tylko pracuje w telewizji Polsat, ale też rozwija swój biznes ślubny, który wymaga od niej ogromnego zaangażowania. Czy Agnieszce przeszkadza rozłąka z ukochanym? Ależ skąd! Wręcz przeciwnie.

Recepta na udany związek według Agnieszki Hyży

Okazuje się, że to właśnie duża ilość obowiązków małżonków jest według prezenterki przyczyną jej udanego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. „Nie przeszkadza mi, że męża często nie ma. Dzięki jego wyjazdom w naszym związku nadal jest świeżość i tęsknota. Rozłąka cementuje nasz związek i sprawia, że nie jesteśmy sobą zmęczeni. Nie ma monotonii”, powiedziała Agnieszka Hyży Faktowi.

Gwiazda Polsatu dodała też, że podejmując różne decyzje w związku kieruje się doświadczeniem swoich rodziców. „Moi rodzice mieli swój świat i swoje pasje. Czasami spędzali wakacje razem, czasami osobno. To wpłynęło dobrze na ich relacje. Są ze sobą ponad 30 lat”, czytamy w dzienniku.

Przypomnijmy, że w przeszłości Agnieszka Hyży wyjawiła, że jej życie codzienne z mężem nie zawsze jest tak kolorowe. Na szczęścia ma swoje sposoby. „Grzesiek jest artystą i nie jest łatwy w obyciu. Ja jestem niezależną jedynaczką, która mocno stawia na swoim. I jeśli mi na czymś zależy, potrafię wiercić dziurę w brzuchu", powiedziała prezenterka magazynowi Flesz.

Ciekawe, czy podobne zdanie o swoim małżeństwie ma Grzegorz Hyży. Przy następnej okazji na pewno zapytamy o, to czy zgadza się z żoną w kwestii recepty na związek idealny. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Związek Agnieszki Hyży z Grzegorzem Hyży
Fot. Instagram @agahyzy

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!