Fot. Piotr WYGODA/East News
POŻEGNANIE

Radosław Majdan pożegnał zmarłą mamę. „Dziękuję Ci za wszystko. Byłaś dla nas wspaniałą mamą”

„Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci", dodał

Karol Sowa 18 lutego 2023 07:36
Fot. Piotr WYGODA/East News

Szesnastego lutego 2023 roku media obiegła informacja o śmierci Haliny Majdan. Jak informował wówczas Fakt, mama byłego piłkarza odeszła 10 lutego br. w wieku 72 lat. Kobieta na co dzień mieszkała w Szczecinie, jednak jej stan zdrowia nie był już najlepszy. Przeszła udar, który mógł przyczynić się do jej zgonu. Natomiast wczoraj, Radosław Majdan wraz z ukochaną — Małgorzatą Rozenek-Majdan oraz dziećmi pojawili się na pogrzebie 72-latki. Na uroczystości nie zabrakło poruszających słów... „Mamusiu, dziękuję Ci za wszystko. Byłaś dla nas wspaniałą mamą”, mówił sportowiec. 

Halina Majdan nie żyje. Mama Radosława Majdana zmarła w wieku 72 lat. Pogrzeb 

Z informacji, jakie podaje „Super Express”, w piątek 17 lutego na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie odbył się pogrzeb Haliny Majdan. Co więcej, na uroczystości nie zabrakło rodziny i najbliższych 72-latki. W tym gronie znalazł się Radosław Majdan, jego młodszy bart Cezary z rodziną, ukochana — Małgorzata Rozenek-Majdan oraz dzieci — Stanisław i Tadeusz.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Bruce Willis jest nieuleczalnie chory. Rodzina aktora ujawniła oficjalne ustalenia lekarzy

Radosław Majdan, mama Halina Majdan, zdjęcie z dzieciństwa piłkarza
Fot. Instagram @r_majdan

Radosław Majdan, mama Halina Majdan, zdjęcie z dzieciństwa piłkarza
Fot. Instagram @r_majdan

Radosław Majdan żegna zmarłą mamę. Padły wzruszające słowa 

„Super Express” dodaje, że 72-latkę pożegnano podczas nabożeństwa w szczecińskiej kaplicy. Gdy msza święta dobiegła końca, ciało Haliny Majdan zostało pochowane w rodzinnym grobie na cmentarzu w Szczecinie. Co więcej, w trakcie pogrzebu Radosław Majdan postanowił zabrać głos. We wzruszający sposób pożegnał swoją ukochaną mamę. „Chcemy podziękować za towarzyszenie w ostatniej drodze naszej mamy. Na śmierć matki nigdy nie jesteśmy gotowi. Mamusiu, dziękuję Ci za wszystko. Byłaś dla nas wspaniałą mamą. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci”, wyznał były piłkarz. 

Całej rodzinie składamy najszczersze kondolencje. 

CZYTAJ TEŻ: Nie zawsze się rozumieli, zbliżyła ich choroba Rafała. Dziś Alicję Resich i jej syna łączy silna więź

Radosław Majdan z mamą, Halina Majdan, 29.09.2011 Warszawa

Fot. Piotr WYGODA/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.