Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O tym się mówi

Po rozstaniu z Martyną Wojciechowską zniknął. Dziś Przemek Kossakowski niesie pomoc innym

Internauci nie kryją zachwytu!

Marta Nawacka 11 listopada 2023 11:00
Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Po głośnym rozwodzie z Martyną Wojciechowską zniknął z mediów i usunął w cień. Przemysław Kossakowski wciąż jednak pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. W najnowszym poście podróżnik pokazał ciężką pracę w szczytnym celu. Internauci byli zachwyceni jego postawą.

Przemysław Kossakowski zniknął z mediów

O związku Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej było niezwykle głośno, a fani byli zachwyceni parą podróżników. Nic więc dziwnego, że informacja o ich rozwodzie zaledwie dwa lata po ślubie była ogromnym szokiem dla opinii publicznej. Rozstanie zostało ogłoszone z winy prezentera, a on sam mierzył się wówczas ze sporym hejtem. Po czasie zniknął z z mediów i życia publicznego. Przemek Kossakowski pozostał jednak aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się szczegółami ze swojego życia.

Czytaj też: Widzowie pokochali Zofię Czerwińską za kreacje aktorskie. Sama mówiła, że jest aktorką trzech zdań

Przemysław Kossakowski ciężko pracuje. Internauci zachwyceni

Na instagramowym profilu Przemysława Kossakowskiego pojawiły się zdjęcia, na których widać jak podróżnik ciężko pracuje przy Domu Wytchnieniowym dla Rodziców i Opiekunów Osób z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi. „Mimo pozornej ciszy projekt Domu Wytchnieniowego dla Rodziców i Opiekunów Osób z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi nabiera tempa oraz kolorów. Korzystając z łagodnej aury, nastąpiła drobna korekta odcieni fasad. Wszystko odbyło się z błogosławieństwem jedynego i wspaniałego Dawida Zawilińskiego, oraz pomocą przepotężnego Tomka Flisa, który nie dość, że pożyczył agregat, to jeszcze wyjaśnił, jak się to obsługuje. Droga trwa”, czytamy.

Działania podjęte przez Przemysława Kossakowskiego zachwyciły internautów, którzy nie szczędzili mu miłych słów. Niektórzy proponowali nawet swoją pomoc przy tworzeniu projektu. „Wygląda ekstra, nie ma jak kawał dobrej roboty i szczęścia. Pozdrawiamy i powodzenia w dalszych pracach (…) Brawo Przemek, twój dom wytchnieniowy nabiera rumieńców. Serce bije szybciej, widząc postępy w pracy (…) Potrzebujecie jeszcze kogoś do pomocy? (…) Piękne rzeczy pan wyrabia”, możemy przeczytać.  

Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska wspomniała początki swojego małżeństwa. „Zarabiałam więcej”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.