Zobacz, kto pojawił się na czerwonym dywanie!

Redakcja VIVA! 27 maja 2019 12:52

Za nami premiera książki Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek autorstwa Emmy Kiworkowej i Anny Sakowicz. Emma Kiworkowa już od prawie 15 lat aktywnie prowadzi działalność filantropijną. W 2012 roku powołała do życia Fundację „Wiewiórki Julii”, w ramach której oferują wsparcie stomatologiczne dzieciom (i nie tylko!) w całej Polsce. Anna Sakowicz to ceniona pisarka, nagrodzona za swojego bloga przez Onet oraz Ambasadę Szwecji. Niezależnie czy pisze dla najmłodszych czy dojrzalszych czytelników jej książki przepełnione są ciepłem i pozytywnymi zachowaniami, które pragnie wzmacniać w społeczeństwie.

O czym jest książka „Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek”?

W ramach wspierania działalności Fundacji „Wiewiórki Julii” panie postanowiły połączyć siły i stworzyły dwanaście pełnych akcji opowiadań, które na długo zostaną w pamięci młodych czytelników. Wiodącymi bohaterami są mali sąsiedzi - sześcioletnia Zosia i siedmioletni Franio. Poza przyjaźnią łączy ich znajomość niezwykłą, rudą jak marchewka wiewiórką Julią, która obdarzona jest magicznymi mocami. Aby przywołać Julię wystarczy zastukać trzy razy specjalnym orzeszkiem, a ta w te pędy pojawia się w pokoju dziewczynki. A wtedy zaczynają się pasjonujące przygody…

Książka Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek została wydana nakładem wydawnictwa Edipresse Książki. Jest to zbiór dwunastu wciągających historii z dodatkiem fantazji i detektywistycznego zacięcia. A każda z nich to gwarancja wyśmienitej zabawy. Ale co najważniejsze, wszystkie pokazują, jak istotne są w życiu przyjaźń, lojalność i dobre serce. Ale przecież nie mogłoby być inaczej! Kiedy za książką stoją dwie kobiety o złotym sercu, a nad wszystkim parasol roztacza fundacja od razu wiadomo, że zarówno czytelników, jak i ich opiekunów czeka wyjątkowa przygoda.

Premiera książki „Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek”?

Równocześnie z premierą książki odbyło się otwarcie Villa Nova Dental Clinic. Podczas wydarzenia obecnych było wiele gwiazd, między innymi: Roma Gąsiorowska, Joanna Racewicz, Marcelina Zawadzka czy Weronika Książkiewicz. 

1/10
Książka wiewiórka Julia i magiczny orzeszek, Emma Kiworkowa
Copyright @Materiały prasowe
1/10

Książka „Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek” Emmy Kiworkowej

2/10
Emma Kiworkowa, premiera książki Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek
Copyright @AKPA
2/10

Emma Kiworkowa

3/10
Anna Sakowiczz, premiera książki Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek
Copyright @AKPA
3/10

Anna Sakowicz

4/10
Roma Gąsiorowska, premiera książki Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek
Copyright @AKPA
4/10

Roma Gąsiorowska

5/10
Weronika Książkiewicz, premiera książki Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek
Copyright @AKPA
5/10

Weronika Książkiewicz

6/10
Joanna Racewicz, premiera książki Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek
Copyright @AKPA
6/10

Joanna Racewicz

7/10
Ida Nowakowska, premiera książki Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek
Copyright @AKPA
7/10

Ida Nowakowska

8/10
Marcelina Zawadzka, premiera książki Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek
Copyright @AKPA
8/10

Marcelina Zawadzka

9/10
Marcin Ambroziak, premiera książki Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek
Copyright @AKPA
9/10

Marcin Ambroziak

10/10
Marcin Bosak, premiera książki Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek
Copyright @AKPA
10/10

Marcin Bosak

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.