Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM JEST GŁOŚNO!

Co było przyczyną rozstania Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego?

„Przecież o każdy związek trzeba dbać”

Weronika Kostyra 28 grudnia 2018 15:55
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa

Mówiono o nich, że są jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Od pewnego czasu pojawiały się jednak plotki o kryzysie. Niestety okazały się prawdziwe. Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego nie przetrwał i niedawno młodzi aktorzy ogłosili rozstanie. Choć ich drogi rozeszły się w zgodzie, przyczyny były bardzo tajemnicze. Co tak naprawdę ich poróżniło?

Dlaczego Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się?

Doniesienia o tym, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie są już razem potwierdziły się. Para rozstała się po dwóch latach związku. Decyzję podjęli wspólnie po długiej szczerej rozmowie. O tym, że rozeszli się w przyjaźni świadczy fakt, że aktor opublikował wzruszający film, w którym dziękuje byłej dziewczynie za wspólnie spędzony czas. Julia podziękowała mu, pisząc: „Dziękuję. To były najpiękniejsze chwile w moim życiu”.

Dlaczego więc się rozstali? Jeszcze niedawno wspólnie spędzali wakacje w Dubaju. Wydawało się, że udało im się naprawić relację. „Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą”, zdradziła znajoma pary w rozmowie z Party.

Podobno ich rozstanie jest ostateczne i nie planują do siebie wracać. Czy teraz skoncentrują się na pracy, czy już wkrótce w ich życiu pojawi się ktoś nowy? 

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.