Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM JEST GŁOŚNO!

Co było przyczyną rozstania Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego?

„Przecież o każdy związek trzeba dbać”

Weronika Kostyra 28 grudnia 2018 15:55
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa

Mówiono o nich, że są jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Od pewnego czasu pojawiały się jednak plotki o kryzysie. Niestety okazały się prawdziwe. Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego nie przetrwał i niedawno młodzi aktorzy ogłosili rozstanie. Choć ich drogi rozeszły się w zgodzie, przyczyny były bardzo tajemnicze. Co tak naprawdę ich poróżniło?

Dlaczego Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się?

Doniesienia o tym, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie są już razem potwierdziły się. Para rozstała się po dwóch latach związku. Decyzję podjęli wspólnie po długiej szczerej rozmowie. O tym, że rozeszli się w przyjaźni świadczy fakt, że aktor opublikował wzruszający film, w którym dziękuje byłej dziewczynie za wspólnie spędzony czas. Julia podziękowała mu, pisząc: „Dziękuję. To były najpiękniejsze chwile w moim życiu”.

Dlaczego więc się rozstali? Jeszcze niedawno wspólnie spędzali wakacje w Dubaju. Wydawało się, że udało im się naprawić relację. „Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parą”, zdradziła znajoma pary w rozmowie z Party.

Podobno ich rozstanie jest ostateczne i nie planują do siebie wracać. Czy teraz skoncentrują się na pracy, czy już wkrótce w ich życiu pojawi się ktoś nowy? 

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.