Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa
O TYM SIĘ MÓWI

Po rozstaniu z Julią Wieniawą, Antek Królikowski pożegnał się z nią we wzruszający sposób

„To były dwa wspaniałe lata, dziękuję"

Rafał Kowalski 24 grudnia 2018 14:26
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa

Sprawdziły się ostatnie doniesienia mediów o tym, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie są już razem. Para rozstała się po dwóch latach związku. Podobno zakochani poszli w swoje strony po szczerej i spokojnej rozmowie. Aktor we wzruszający i romantyczny sposób podziękował nawet 20-latce za wspaniały, wspólny czas.

Teledysk Antka Królikowskiego dla Julki Wieniawy

Kilkanaście godzin temu na Instagramie Antka pojawił się fragment filmu, który aktor wykonał dla byłej ukochanej. Mowa o autorskim i bardzo osobistym teledysku gwiazdora do piosenki Julki Nie muszę. „Wszystkiego najlepszego @juliawieniawa💖🐝🐰🎁 to były dwa wspaniałe lata, dziękuję!”, napisał Królikowski w sieci, nawiązując jednocześnie do niedawnych urodzin aktorki, na których się nie pojawił.

Cały teledysk znaleźliśmy na YouTubie Antka. Wielu fanów pary twierdzi, że klip wyszedł lepiej, niż prawdziwy teledysk do piosenki Nie muszę. My też musimy przyznać, że ciężko nie uronić łezki patrząc, jak para bardzo się kochała…

Dlaczego Julia Wieniawa i Antoni Królikowski nie są już razem?

Przypomnijmy, że według Faktu, Julka i Antek rozstali się, ponieważ mają w tym momencie życia inne priorytety. „ Julka jest teraz bardzo skupiona na realizowaniu swoich celów i nie miała ostatnio za wiele czasu dla Antka. On tego nie rozumiał i rosła w nim frustracja. Pojawiły się spięcia, bo Julka nie chciała rezygnować z fajnych propozycji, które pojawiły się w jej zawodowym życiu”, twierdzi informator tabloidu. „Dalej darzą się ciepłymi uczuciami, ale po prostu nie widzieli sensu, by dalej to ciągnąć. Porozmawiali i stwierdzili, że czas już pójść oddzielnymi drogami”, dodaje.

Zarówno Julii jak i Antkowi życzymy wielu wielu sukcesów i aby ich serca cały czas pozostawały otwarte na miłość. 

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram @juliawieniawa

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.