Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, marzec 2021
Fot. Instagram @wisniewska_pola
Z ŻYCIA GWIAZD

Pola Wiśniewska przerwała milczenie! Żona lidera Ich Troje o byciu piątą żoną muzyka

Jej słowa są bardzo szczere i mądre

Konrad Szczęsny 15 stycznia 2022 10:01
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, marzec 2021
Fot. Instagram @wisniewska_pola

Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością. Związek Michała i Poli Wiśniewskich wywołał w show-biznesie nie lada sensację! Mimo że kobieta długo trzymała się w cieniu, w końcu oswoiła się z zainteresowaniem, które wzbudza i zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie wypowiedziała się na temat tego, jak to jest być piątą żoną lidera Ich Troje...

Związek Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej – poznali się przez internet

Gdy w 2019 roku media obiegła informacja o rozstaniu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, mało kto spodziewał się, że muzyk szybko zwiąże się z kolejną partnerką. Wiadomo, że tajemniczą Polę poznał przez internet w drugiej połowie 2019 roku. Dosyć szybko zamieszkali razem, zaś w kwietniu 2020 roku wzięli ślub. Z uwagi na pandemię, uroczystość miała kameralny, intymny charakter – towarzyszyli im jedynie najbliżsi.

Szybko wyszło również na jaw, że spodziewają się dziecka. Falco Amadeus przyszedł na świat rok temu w styczniu. Dumni rodzice regularnie publikują zdjęcia z nim w sieci, mimo że początkowo ukrywali wizerunek chłopca. Wiadomo, że w opiece nad malcem pomagają im starsze dzieci Michała Wiśniewskiego: Xavier i Fabienne. Z czasem nowa żona lidera Ich Troje zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych i pojawiać się z ukochanym publicznie...

Czytaj także: Michał Wiśniewski z dziećmi przy wigilijnym stole. Tak wyglądały jego święta!

Pola Wiśniewska o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim. Jak czuje się w roli piątej żony?

W marcu 2021 roku Pola Wiśniewska pojawiła się u boku męża na jednej z branżowych imprez. Z kolei na początku października premierę miał teledysk do utworu „Zatańcz ze mną” jej męża, w którym wystąpiła. Wspólne kadry, w których pojawiło się małżeństwo, podbiły serca fanów. Nie szczędzili sobie czułości, zaś całość wypadła nader romantycznie!

Piąta żona Michała Wiśniewskiego regularnie udziela się również w sieci. Ostatnio na swoim Instagramie zorganizowanła serię Q&A – to narzędzie, które umożliwia obserwującym zadanie różnych pytań właścicielce profilu. Jeden z internautów był ciekawy, jak Pola Wiśniewska czuje się w roli piątej żony muzyka.

„Kogo interesuje, że piąta? Chyba tylko czytelników portali plotkarskich. A tak na poważnie, to uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają 4 żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna”, odpowiedziała ze stoickim spokojem żona Michała Wiśniewskiego.

Nic dodać, nic ująć!  

Czytaj także: Etiennette ma już piętnaście lat. Jak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Pola Wiśniewska o byciu piątą żoną Michała Wiśniewskiego
Fot. Instagram @wisniewska_pola

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?