Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz
z życia gwiazd

Michał Wiśniewski z dziećmi przy wigilijnym stole. Tak wyglądały jego święta!

Artysta spędził święta ze wszystkimi dziećmi!

Gabriela Czernecka 26 grudnia 2021 09:56
Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz

Przy okazji świąt Bożego Narodzenia wielu artystów dzieli się w sieci fotografiami, pokazując jak wspólnie z najbliższymi obchodzą ten wyjątkowy w roku czas. Wśród nich jest Michał Wiśniewski, który pokazał, jak wyglądały jego święta w tym roku. Okazuje się, że ten niezwykły czas wokalista spędził ze wszystkimi dziećmi! 

Święta Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski jest dziś dumnym synem piątki dzieci: 19-letniego Xaviera i 18-letniej Fabienne (ze związku z Martą Wiśniewską), 15-letnią Etiennette i 13-letnią Vivienne (z małżeństwa z Anną Świątczak) oraz 10-miesięcznego Falco, który jest owocem jego małżeństwa z Polą Wiśniewską. Artysta ma ze swoimi dziećmi dobry kontakt. Często spędza z nimi czas, zachęca do realizowania swoich pasji i wspiera ich życiowe decyzje. Rzadko ma jednak okazję spotkać się z nimi wszystkimi razem. Święta dały mu tę szansę. 

Zobacz: Syn Michała Wiśniewskiego postanowił się usamodzielnić. Wyprowadził się z domu

Dzieci Michała Wiśniewskiego przy wigilijnym stole

Michał Wiśniewski podzielił się właśnie zdjęciem z tegorocznej Wigilii. Widać, że święta Michała Wiśniewskiego upłynęły pod hasłem „rodzina to siła”. Przy jego wigilijnym stole zasiadły bowiem wszystkie jego dzieci. Na fotografii widzimy więc zarówno obecną żonę Michała Wiśniewskiego, Polę oraz ich synka Falco. Jest również mama artysty, pani Grażyna oraz dzieci z poprzednich małżeństw: Xavier, Fabienne, Etiennette i Vivienne.

Zobacz także: Etiennette ma już piętnaście lat. Jak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

„Dziękujemy Wszystkim za życzenia! Dziękujemy za pamięć! Zdrowia, wytrwałości i miłości dla Was i Waszych najbliższych”, podpisał fotografię artysta. „Strach pomyśleć jak będzie wyglądał ten stół, jak pojawią się wnuki. Uściski od każdej z Wisienek!”, dodał. Zobaczcie, jak wyglądały święta Michała Wiśniewskiego! Poznajecie wszystkich?  

Michał Wiśniewski o żonie Poli
Fot. VOYO BAKIEWICZ

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.