Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z życia gwiazd

Syn Michała Wiśniewskiego postanowił się usamodzielnić. Wyprowadził się z domu

Tak Xavier będzie zarabiał na życie

Marta Nawacka 23 listopada 2021 20:51
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

19-letni Xavier jest jednym z dwójki dzieci Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej. Młody mężczyzna na co dzień jest tancerzem w zespole Ich Troje. Teraz jednak postanowił całkowicie się usamodzielnić. Syn słynnego piosenkarza wyprowadził się z rodzinnego domu. Jak zamierza zarabiać na swoje utrzymanie?

Syn Michała Wiśniewskiego chce się usamodzielnić

Xavier Wiśniewski na co dzień jest tancerzem w zespole Ich Troje, w którym wokalistą jest jego tata, Michał Wiśniewski, sam też zaczął nagrywać piosenki. 19-latek niedawno rozpoczął studia, a teraz planuje całkowicie się usamodzielnić. Xavier postanowił wyprowadzić się z rodzinnego domu i połączyć studiowanie z pracą zarobkową, żeby samodzielnie się utrzymywać. „Wrzuciłem sobie na raz i przeprowadzkę z domu, i studia, i pracę. Żyję teraz na własną rękę i myślę, że to jest zdrowe. To jest naturalna kolej rzeczy”, tłumaczył w rozmowie z Jastrząb Post.

Czytaj też: Etiennette ma już piętnaście lat. Jak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski przed studiem
Fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski przed studiem "Pytanie na śniadanie", 05.05.2018, Warszawa

Jak Xavier Wiśniewski chce zarabiać na swoje utrzymanie?

Młody mężczyzna świadomie podjął taką decyzję. Zdaje sobie sprawę, że teraz na wszystko musi zarobić sam, co jest doskonałą lekcją wartości pieniądza i szanowania każdego grosza. „Fakt faktem, że może to wyszło dość szybko, ale to też mnie czegoś nauczy. Już teraz nauczyło mnie wartości pieniądza itd. Krok dość odważny, ale jestem zadowolony. Mamy zdrowe relacje dalej, więc jest w porządku", zapewniał Xavier Wiśniewski w rozmowie z Jastrząb Post.

Syn Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej zamierza się utrzymywać głównie z współpracy z rodzicami, jak to miało miejsce do tej pory, a także z pracy w gastronomii. „Najczęściej pracuję z mamą i tatą na koncertach. Będę teraz pracował też w jednej z restauracji i mam nadzieję, że szybko wyjdzie mi z muzyką i będę mógł także się z niej utrzymywać”, wyznał 19-latek. Dużym wsparciem dla Xaviera Wiśniewskiego jest również jego ukochana. „Wspiera i jest cudowna. Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło", dodał w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz także: Marta Wiśniewska z dziećmi na ślubie przyjaciół. Fabienne i Xavier są już pełnoletni!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.