Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z życia gwiazd

Syn Michała Wiśniewskiego postanowił się usamodzielnić. Wyprowadził się z domu

Tak Xavier będzie zarabiał na życie

Marta Nawacka 23 listopada 2021 20:51
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

19-letni Xavier jest jednym z dwójki dzieci Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej. Młody mężczyzna na co dzień jest tancerzem w zespole Ich Troje. Teraz jednak postanowił całkowicie się usamodzielnić. Syn słynnego piosenkarza wyprowadził się z rodzinnego domu. Jak zamierza zarabiać na swoje utrzymanie?

Syn Michała Wiśniewskiego chce się usamodzielnić

Xavier Wiśniewski na co dzień jest tancerzem w zespole Ich Troje, w którym wokalistą jest jego tata, Michał Wiśniewski, sam też zaczął nagrywać piosenki. 19-latek niedawno rozpoczął studia, a teraz planuje całkowicie się usamodzielnić. Xavier postanowił wyprowadzić się z rodzinnego domu i połączyć studiowanie z pracą zarobkową, żeby samodzielnie się utrzymywać. „Wrzuciłem sobie na raz i przeprowadzkę z domu, i studia, i pracę. Żyję teraz na własną rękę i myślę, że to jest zdrowe. To jest naturalna kolej rzeczy”, tłumaczył w rozmowie z Jastrząb Post.

Czytaj też: Etiennette ma już piętnaście lat. Jak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski przed studiem
Fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski przed studiem "Pytanie na śniadanie", 05.05.2018, Warszawa

Jak Xavier Wiśniewski chce zarabiać na swoje utrzymanie?

Młody mężczyzna świadomie podjął taką decyzję. Zdaje sobie sprawę, że teraz na wszystko musi zarobić sam, co jest doskonałą lekcją wartości pieniądza i szanowania każdego grosza. „Fakt faktem, że może to wyszło dość szybko, ale to też mnie czegoś nauczy. Już teraz nauczyło mnie wartości pieniądza itd. Krok dość odważny, ale jestem zadowolony. Mamy zdrowe relacje dalej, więc jest w porządku", zapewniał Xavier Wiśniewski w rozmowie z Jastrząb Post.

Syn Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej zamierza się utrzymywać głównie z współpracy z rodzicami, jak to miało miejsce do tej pory, a także z pracy w gastronomii. „Najczęściej pracuję z mamą i tatą na koncertach. Będę teraz pracował też w jednej z restauracji i mam nadzieję, że szybko wyjdzie mi z muzyką i będę mógł także się z niej utrzymywać”, wyznał 19-latek. Dużym wsparciem dla Xaviera Wiśniewskiego jest również jego ukochana. „Wspiera i jest cudowna. Nigdy nie szukałem nikogo na chwilę. Raczej jak podejmuję taką decyzję to ma to być osoba, która ma mi być najbliższa. Jesteśmy razem już pół roku. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się, że tak wyszło", dodał w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz także: Marta Wiśniewska z dziećmi na ślubie przyjaciół. Fabienne i Xavier są już pełnoletni!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.