Konrad Gaca, pogrzeb
Fot. Krzysztof Radzki/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Skandal na pogrzebie Konrada Gacy! Ludzie okazali kompletny brak szacunku

Tego nikt się nie spodziewał...

Gabriela Czernecka 22 sierpnia 2018 08:55
Konrad Gaca, pogrzeb
Fot. Krzysztof Radzki/East News

Pogrzeb Konrada Gacy, który odbył się wczoraj na lubelskim cmentarzu komunalnym, nie obył się bez skandalu. Tak oburzającego zachowania ze strony zgromadzonych gości nikt się nie spodziewał... Na pożegnaniu trenera pojawiła się pogrążona w smutku rodzina i przyjaciele, a także jego pacjenci oraz tłumy fanów z całej Polski. Niestety zachowanie części z nich podczas ceremonii pozostawiało wiele do życzenia.

Śmierć Konrada Gacy

Konrad Gaca zmarł nagle w wieku 42 lat w swoim domu pod Lublinem. Ciało trenera i dietetyka w czwartkowy poranek odnalazła żona Patrycja. Mimo natychmiastowego wezwania pogotowia, sanitariusze, którzy przybyli na miejsce, potwierdzili zgon. Według wstępnej sekcji zwłok Konrad Gaca zmarł z przyczyn chorobowych. Mówi się, że cierpiał na przewlekłą chorobę, o której istnieniu nie wiedział lub doznał ataku serca.

Jak ustaliły media, trener zmarł na kanapie, na której oglądał telewizję. Prawdopodobnie zgon nastąpił we śnie, a trener nie miał szans, by poprosić o pomoc - mógł doznać wylewu lub zakrzepu. Wczoraj odbyło się ostatnie pożegnanie trenera Polaków. W ostatniej drodze towarzyszyła Gacy pogrążona w smutku rodzina, przyjaciele i pacjenci, a także tłumy żałobników z całej Polski. Niestety zachowanie części z nich przekroczyło granice dobrego smaku..

Skandal na pogrzebie Konrada Gacy

Na pogrzebie Konrada Gacy najbliżsi trenera zapewnili jego fanom możliwość obserwowania uroczystości na dużym ekranie. Przypomnijmy, że podobnie było na pogrzebie Kory. Dzięki temu wszyscy zgromadzeni mogli śledzić uroczystość, słyszeć przemowy zgromadzonych gości i być czynnymi uczestnikami ceremonii. Niestety wśród żałobników pojawiły się osoby, które postanowiły urządzić na pogrzebie Konrada Gacy własne show.

Część ludzi wyciągnęła telefony i zaczęła robić sobie zdjęcia, a nawet... kręcić z pogrzebu relacje online! Wspaniała uroczystość została zakłócona, ale nikt nie był w stanie wyprosić natrętnych obserwatorów. W pewnym momencie zrobiło się z tego jedno wielkie rozrywkowe widowisko. 

Z pewnością nie ułatwiło to rodzinie Konrada Gacy ostatniego pożegnanie. To przykre, że w tak trudnym momencie spokój najbliższych zmarłego trenera został zakłócony... 

Konrad Gaca nie żyje. Okoliczności śmierci trenera i dietetyka
Fot. East News

Konrad Gaca: żona Patrycja i córeczka Emilka
Fot. Instagram @konradgaca

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.