Piotr Kraśko, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Piotr Kraśko pokazał zdjęcie z córką! „Przepiękny widok miłości’’

Ta fotografia zachwyciła internautów!

Damian Duda 5 maja 2018 09:15
Piotr Kraśko, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Piotr Kraśko nigdy nie ukrywał, że rodzina zmieniła go nie do poznania. A ojcostwo jest jego najważniejszą życiową rolą. „Są rzeczy, których nigdy byśmy się nie dowiedzieli, gdybyśmy nie zostali rodzicami. Dla mężczyzny doświadczenie bycia ojcem jest bezcenne’’, powiedział dziennikarz w rozmowie z Beatą Nowicką dla magazynu VIVA!

Piotr Kraśko z córką

Widać, że mała Laura jest oczkiem w głowie dziennikarza. Obecnie Karolina i Piotr Kraśkowie z dziećmi spędzają majówkę w pięknym Gałkowie na Mazurach, gdzie mają stadninę koni. Na Instagramie zakochany w córeczce tata opublikował urocze zdjęcie. „Tata jako poduszka? Najlepsze zadanie na majówce’’, napisał pod zdjęciem.

Fani nie kryją zachwytu! „Czego można chcieć więcej? Wyjątkowa chwila dla taty i jego córeczki. Przepiękny widok miłości. Pozdrawiam całą rodzinę’’ — pisze internautka. „Cudowny widok. Tata dla córki to najważniejsze oparcie w życiu i wzór mężczyzny. Larcik już to wie’’ — komentuje druga osoba. 

Po tym zdjęciu widać, że Piotr Kraśko czuje się spełnionym tatą! 

 

Tata jako poduszka? Najlepsze zadanie na majówce😊😊😊

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.