Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
VIVA! Tylko u nas

TYLKO U NAS! Czy Karolina Ferenstein–Kraśko i Piotr Kraśko będą mieli czwarte dziecko?

Katarzyna Piątkowska 16 września 2017 10:00
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Karolina Ferenstein–Kraśko i Piotr Kraśko obchodzili właśnie dziewiątą rocznicę ślubu. Są jedną z najpiękniejszych rodzin polskiego show-biznesu. Para poznała się szesnaście lat tamu w Gałkowie, gdzie Piotr uczył się jeździć konno pod okiem swojej przyszłej żony. Pobrali się siedem lat później. Mają troje dzieci dziesięcioletniego Konstantego, ośmioletniego Aleksandra i roczną Laurę.

Zobacz też: Rocznica ślubu Karoliny i Piotra Kraśków. Zobacz niezwykłe zdjęcia, to już 9 lat!

Piotr Kraśko chciałby mieć córkę

Podczas balu TVN Piotr Kraśko mówił dziennikarce TVN, że jest tak bardzo zakochany w swojej córce Laurze, że mógłby mieć jeszcze jedną. Postanowiliśmy sprawdzić co na ten temat ma do powiedzenia Karolina Ferenstein–Kraśko.

Czy Karolina jest w ciąży?

Karolina: Nie jestem w ciąży jeśli o to pytasz.
- Pytam o wyznanie Twojego męża, że byłby bardzo szczęśliwy, gdybyście mieli jeszcze jedną córkę.
To są takie nasze żarty. Tylko. Chociaż…
- Jest szansa?
Teraz to na pewno nie! Może w przyszłości, za jakieś pięć lat, jak Laura będzie starsza, a ja w formie. Ale u nas jest tak, że zaczyna się od żartów, a potem kończy jak zwykle (śmiech).
- To cudowne, że Piotr jest tak zakochany w Laurze.
Wszystkie dzieci kocha się bezwarunkowo. On chłopaków kocha bardzo, ale faktycznie uczucie do Laury jest czymś wyjątkowym. Kocham go jeszcze bardziej, za to, że on ją tak kocha.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.