Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
VIVA! Tylko u nas

TYLKO U NAS! Czy Karolina Ferenstein–Kraśko i Piotr Kraśko będą mieli czwarte dziecko?

Katarzyna Piątkowska 16 września 2017 10:00
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Karolina Ferenstein–Kraśko i Piotr Kraśko obchodzili właśnie dziewiątą rocznicę ślubu. Są jedną z najpiękniejszych rodzin polskiego show-biznesu. Para poznała się szesnaście lat tamu w Gałkowie, gdzie Piotr uczył się jeździć konno pod okiem swojej przyszłej żony. Pobrali się siedem lat później. Mają troje dzieci dziesięcioletniego Konstantego, ośmioletniego Aleksandra i roczną Laurę.

Zobacz też: Rocznica ślubu Karoliny i Piotra Kraśków. Zobacz niezwykłe zdjęcia, to już 9 lat!

Piotr Kraśko chciałby mieć córkę

Podczas balu TVN Piotr Kraśko mówił dziennikarce TVN, że jest tak bardzo zakochany w swojej córce Laurze, że mógłby mieć jeszcze jedną. Postanowiliśmy sprawdzić co na ten temat ma do powiedzenia Karolina Ferenstein–Kraśko.

Czy Karolina jest w ciąży?

Karolina: Nie jestem w ciąży jeśli o to pytasz.
- Pytam o wyznanie Twojego męża, że byłby bardzo szczęśliwy, gdybyście mieli jeszcze jedną córkę.
To są takie nasze żarty. Tylko. Chociaż…
- Jest szansa?
Teraz to na pewno nie! Może w przyszłości, za jakieś pięć lat, jak Laura będzie starsza, a ja w formie. Ale u nas jest tak, że zaczyna się od żartów, a potem kończy jak zwykle (śmiech).
- To cudowne, że Piotr jest tak zakochany w Laurze.
Wszystkie dzieci kocha się bezwarunkowo. On chłopaków kocha bardzo, ale faktycznie uczucie do Laury jest czymś wyjątkowym. Kocham go jeszcze bardziej, za to, że on ją tak kocha.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.