Zdjęcia robiła księżna Kate!

Monika Katarzyna Krupska 6 maja 2018 10:05

W kwietniu, 23 na świat przyszło trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Płeć dziecka jak i imię do samego końca były owiane tajemnicą. Dopiero kilka godzin po porodzie Pałac Kensington poinformował, że księżniczka Charlotte i książę George doczekali się brata. Chłopiec otrzymał na imię Louis. Jets piątą osobą w kolejce do brytyjskiego tronu.

Niespełna dwa tygodnie później po przyjściu na świat księcia, Pałac Kensington podzielił się dwoma zdjęciami najmłodszego członka królewskiej rodziny. Fotografie Louisa zostały zrobione w domowym zaciszu, gdy dziecko miało 3 dni. Jak się okazuje zdjęcia wykonała dumna mama - księżna Kate! Louis nie tylko pozuje na nich samotnie, ale także w objęciach starszej siostry - księżniczki Charlotte. Pałac Kensington podobnymi zdjęciami pochwalił się po narodzinach księżniczki, obejmował ją wtedy starszy brat książę George. 

To najsłodsze, co dzisiaj zobaczysz.  

1/5
książę louis
Copyright @instagram@kensingtonroyal
1/5

Książę Louis urodził się 23 kwietnia 

2/5
książę louis
Copyright @instagram@kensingtonroyal
2/5

Chłopiec opuścił szpital już po 7 godzinach 

3/5
Książę William i księżna Kate z trzecim dzieckiem
Copyright @East News
3/5

Książę Louis Arthur Charles z Cambridge w kolejce do tronu jest piąty 

4/5
Książę George i Księżniczka Charlotte
Copyright @Kensington Palace Instagram
4/5

W zaplanowanym za kilkanaście dni ślubie wujka księcia Harry'ego nie weźmie udziału 

5/5
księżna Kate, książę William, trzecie dziecko Kate i Williama, narodziny królewskie
Copyright @East News
5/5

19 maja wujek książę Harry poślubi aktorkę Meghan Markle 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.