Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry zdobyli się na poruszający gest!

Nie pierwszy raz udowodnili, że mają wielkie serca!

Olga Figaszewska 22 maja 2018 19:00
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News

Nie pierwszy raz udowodnili, że mają wielkie serca! Już kilka tygodni przed ślubem książę Harry i księżna Meghan poprosili zaproszonych gości, by zamiast drogich prezentów przeznaczyli pieniądze na wybrane przez nich fundacje i organizacje pożytku publicznego. I tym razem nie mogło być inaczej. Nowożeńcy przekazali niezwykły prezent londyńskiemu hospicjum. To piękny gest księżnej i księcia Sussex!

Wzruszający gest księżnej Meghan i księcia Harry'ego

Białe ogrodowe róże (jedne z ulubionych kwiatów księżnej Diany), peonie, gałęzie brzozy i buka... Wyszukane bukiety zdobiące kaplicę św. Jerzego, w której odbył się królewski ślub, znalazły nowy dom! W niedzielę, hospicjum św. Józefa w Londynie otrzymało specjalną dostawę! Podopieczni placówki nie kryli wzruszenia.

„Dzisiaj otrzymaliśmy bardzo specjalną przesyłkę. Piękne bukiety kwiatów przygotowane na #royalwedding, które daliśmy naszym pacjentom. Wielkie podziękowania dla Harry’ego i Meghan oraz florysty Philippa Craddock. Nasze hospicjum pachnie i wygląda wspaniale <3 Taki piękny gest!”, głosił wpis na Facebooku.

„Widzieć twarze naszych pacjentów, gdy dostaliśmy kwiaty... Nigdy nie zapomnę tej chwili. Było tyle podekscytowania, w hospicjum panowało ogromne zamieszanie tego dnia, a to wszystko dzięki cudownej Philippie Craddock i oczywiście dzięki nowożeńcom. Po prostu coś niesamowitego”, dodała rzeczniczka hospicjum w rozmowie z Hello.

Bukiet Meghan Markle trafił do hospicjum

Fotografia pacjentki trzymającej wielki bukiet wywołała ogromne poruszenie. Według BBC dla jednej z podopiecznych ślub Meghan i Harry’ego był szczególnym wydarzeniem. 89-letnia Pauline Clayton,  pracowała dla Normana Hartnella i brała udział tworzeniu sukni ślubnej Królowej Elżbiety II.

Warto przypomnieć, że wiązanka ślubna Meghan była mieszanką tradycji i detali o znaczeniu osobistym dla pary. Zawierała ulubione kwiaty księżnej Diany, niezapominajki. Książę Harry sam wybrał kwiaty z prywatnego ogrodu w Kensington Palace. „Książę Harry zebrał wczoraj kilka kwiatów z prywatnego ogrodu w Pałacu Kensington, aby dodać je do bukietu ślubnego zaprojektowanego przez Florię Craddock”, napisano w wydanym oświadczeniu. Zgodnie z królewską tradycją, panna młoda zostawia bukiet na grobie Nieznanego Żołnierza w Opactwie Westminsterskim.  

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.