Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry zdobyli się na poruszający gest!

Nie pierwszy raz udowodnili, że mają wielkie serca!

Olga Figaszewska 22 maja 2018 19:00
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News

Nie pierwszy raz udowodnili, że mają wielkie serca! Już kilka tygodni przed ślubem książę Harry i księżna Meghan poprosili zaproszonych gości, by zamiast drogich prezentów przeznaczyli pieniądze na wybrane przez nich fundacje i organizacje pożytku publicznego. I tym razem nie mogło być inaczej. Nowożeńcy przekazali niezwykły prezent londyńskiemu hospicjum. To piękny gest księżnej i księcia Sussex!

Wzruszający gest księżnej Meghan i księcia Harry'ego

Białe ogrodowe róże (jedne z ulubionych kwiatów księżnej Diany), peonie, gałęzie brzozy i buka... Wyszukane bukiety zdobiące kaplicę św. Jerzego, w której odbył się królewski ślub, znalazły nowy dom! W niedzielę, hospicjum św. Józefa w Londynie otrzymało specjalną dostawę! Podopieczni placówki nie kryli wzruszenia.

„Dzisiaj otrzymaliśmy bardzo specjalną przesyłkę. Piękne bukiety kwiatów przygotowane na #royalwedding, które daliśmy naszym pacjentom. Wielkie podziękowania dla Harry’ego i Meghan oraz florysty Philippa Craddock. Nasze hospicjum pachnie i wygląda wspaniale <3 Taki piękny gest!”, głosił wpis na Facebooku.

„Widzieć twarze naszych pacjentów, gdy dostaliśmy kwiaty... Nigdy nie zapomnę tej chwili. Było tyle podekscytowania, w hospicjum panowało ogromne zamieszanie tego dnia, a to wszystko dzięki cudownej Philippie Craddock i oczywiście dzięki nowożeńcom. Po prostu coś niesamowitego”, dodała rzeczniczka hospicjum w rozmowie z Hello.

Bukiet Meghan Markle trafił do hospicjum

Fotografia pacjentki trzymającej wielki bukiet wywołała ogromne poruszenie. Według BBC dla jednej z podopiecznych ślub Meghan i Harry’ego był szczególnym wydarzeniem. 89-letnia Pauline Clayton,  pracowała dla Normana Hartnella i brała udział tworzeniu sukni ślubnej Królowej Elżbiety II.

Warto przypomnieć, że wiązanka ślubna Meghan była mieszanką tradycji i detali o znaczeniu osobistym dla pary. Zawierała ulubione kwiaty księżnej Diany, niezapominajki. Książę Harry sam wybrał kwiaty z prywatnego ogrodu w Kensington Palace. „Książę Harry zebrał wczoraj kilka kwiatów z prywatnego ogrodu w Pałacu Kensington, aby dodać je do bukietu ślubnego zaprojektowanego przez Florię Craddock”, napisano w wydanym oświadczeniu. Zgodnie z królewską tradycją, panna młoda zostawia bukiet na grobie Nieznanego Żołnierza w Opactwie Westminsterskim.  

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.