Brad Pitt
Fot. Steve Granitz/WireImage
O TYM JEST GŁOŚNO

Syn Brada Pitta nie szczędził słów o ojcu. Na jego profilu pojawił się ostry wpis

Pax Jolie-Pitt nie przebierał w słowach

Maria Elas 21 listopada 2023 10:15
Brad Pitt
Fot. Steve Granitz/WireImage

Syn Brada Pitta nie żałował słów. Na swoim profilu na mediach społecznościowych miał wyrazić swoją opinię na temat ojca. Posypały się bardzo ostre komentarze. Syn aktora miał nazwać go „światowej klasy d**kiem”. Bronił także swojego młodszego rodzeństwa, które jak donosił, „drżało przed nim ze strachu”. 

Pax Jolie-Pitt gorzko na temat ojca

Dopiero po ponad trzech latach od zdarzenia, media obiegła wieść o wypowiedzi jednego z synów Brada Pitta. Zamiast klasycznego postu na Instagramie z okazji Dnia Ojca, Pax Jolie-Pitt rzekomo zdecydował się miał na pełny szczerości wpis, w którym nie szczędził słów.

Adoptowany syn Angeliny Jolie i Brada Pitta w 2020 roku miał zabrać głos w głośnym wówczas temacie. Mówi się, że w swojej ówczesnej relacji na Instagramie wtedy 16-letni Pax miał zamieścić zdjęcie Brada otrzymującego Oscara za rolę w filmie „Pewnego razu...w Hollywood”, a wokół napisać miał wiele nieprzyjemnych komentarzy. „Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla tego światowej klasy d**ka!! Raz po raz udowadniasz, że jesteś okropną i podłą osobą” miało widnieć wokół fotografii gwiazdy „Podziemnego kręgu”. 

Czytaj także: Minęło pół roku od afery w "Szkle kontaktowym". Krzysztof Daukszewicz mówi wprost: to nieporozumienie

„Nie masz szacunku ani empatii wobec czwórki swoich najmłodszych dzieci, które drżą ze strachu w twojej obecności. Nigdy nie zrozumiesz, jakie szkody wyrządziłeś mojej rodzinie, ponieważ nie jesteś w stanie tego zrobić” możemy przeczytać na zdjęciach, które przechwyciło Daily Mail.

Czwórką najmłodszych dzieci, które Pax miał na myśli, to Zahara (18 l.), Shiloh (17 l.) oraz bliźnięta Knox i Vivienne (15 l.). 

Brad Pitt, the 92nd Annual Academy Awards at Hollywood and Highland, 09.02.2020, Hollywood, California, USA
Fot. Steve Granitz/WireImage

Brad Pitt, rozdanie Oscarów, 09.02.2020 r.

Relacja Brada Pitta z dziećmi

Małżeństwo Angeliny Jolie i Brada Pitta rozpadło się w 2016 r. Ponoć wtedy miało dojść do incydentu, który zaważył na ich przyszłości. Podczas podróży samolotem Brad Pitt pod wpływem alkoholu był agresywny i stosował przemoc wobec swojej ówczesnej żony oraz dzieci. Jego stan miał się jedynie nasilać, gdy w obronie matki i rodzeństwa stanął jego najstarszy syn, Maddox. Od tamtego momentu ich rodzina wydaje się podążać dwoma drogami: dzieci zdecydowały odseparować się od ojca. 

Ostatnio media obiegła wieść, że Zahara widnieje w zapisie do kampusu na swoim uniwersytecie jako „Zahara Jolie”. Wydaje się, że porzuciła ona zupełnie swoje dwuczłonowe nazwisko, które dotychczas nosiła. Wygląda na to, że zupełnie chce się odciąć od Brada Pitta. 

Aktor nie miał okazji skonfrontować z córką tego wyboru. Obecnie skupia się na związku ze swoją nową partnerką, 26-letnią projektantką biżuterii, Ines de Ramon. Wydaje się, że obie strony nie są zainteresowane sobą nawzajem.  

Zobacz także: Spotykali się niedługo, jednak ich związek wzbudzał wiele kontrowersji. Jak wyglądała relacja Haliny Mlynkovej i Bartosza Prokopowicza?

Shiloh Jolie-Pitt, Brad Pitt, Maddox Jolie-Pitt, Pax Jolie-Pitt, 2014
Fot. All Access Photo/Splash News/EAST NEWS
Shiloh Jolie-Pitt, Brad Pitt, Maddox Jolie-Pitt, Pax Jolie-Pitt w 2014 r.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.