Brad Pitt, 14.02.2023, Nowy Jork
Fot. James Devaney/GC Images
O tym jest głośno

Brad Pitt jest zakochany! Jego wybranką jest 27 lat młodsza projektantka biżuterii

Aktor nadal miał nie zrobić ważnego kroku...

Marta Nawacka 15 listopada 2023 11:06
Brad Pitt, 14.02.2023, Nowy Jork
Fot. James Devaney/GC Images

Jeden z najsłynniejszych hollywoodzkich aktorów ponownie jest zakochany! Brad Pitt nie zawsze miał szczęście w miłości, a jego związki i burzliwe rozstania były szeroko komentowane w mediach. Okazuje się, że tym razem wybranką jego serce została 27 lat młodsza projektantka biżuterii, Ines de Ramon. Aktor wciąż jednak miał się nie zdobyć na ważny krok...

Brad Pitt: związki i głośne rozstania

Śmiało można powiedzieć, że jest jednym z najpopularniejszych, najbardziej lubianych i znanych aktorów Hollywood. Jednak choć kariera Brada Pitta przez lata się rozwijała, a dziś może on się poszczycić sporym dorobkiem artystycznym, to w życiu prywatnym nie zawsze mu się układało. Aktor ma za sobą kilka nieudanych związków. Do tych najgłośniejszych należy relacja z Jennifer Aniston, z którą był od 1999 roku. W 2000 roku zakochani wzięli ślub, a rozstali się 5 lat później.

Drugą głośną miłością Brada Pitta była Angelina Jolie, z którą także wszedł w związek małżeński. Aktorska para doczekała się wspólnych dzieci, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu... Po rozwodzie między dawnymi małżonkami nie brakowało sporów, szczególnie takich, które dotyczyły opieki nad pociechami. Aktor był również związany między innymi z Christiną Applegate oraz spotykał się z Gwyneth Paltrow.

Czytaj też: Qczaj rozstał się ze swoim partnerem? Trener przerywa milczenie i komentuje medialne doniesienia

Brad Pitt, 14.02.2023, Nowy Jork
Fot. James Devaney/GC Images

Brad Pitt, 14.02.2023, Nowy Jork

Brad Pitt jest zakochany. Kim jest jego wybranka?

Tym razem aktor stara się bardziej zadbać o swoją prywatność. W zagranicznych mediach jednak aż huczy o jego nowym związku. Okazuje się, że Brad Pitt miał zakochać się w Ines de Ramon, projektantce biżuterii, która jest od niego młodsza o 27 lat. O tej relacji mówi się już od roku. W listopadzie 2022 roku kobieta pojawiła się u boku aktora na koncercie Bono w Los Angeles., a kilka miesięcy wcześniej miała rozstać się ze swoim mężem, Paulem Wesleyem.

Jak podają zagraniczne media, związek Brada Pitta i Ines de Ramon ma robić się coraz bardziej poważny... „To pierwszy prawdziwy związek Brada od czasu rozwodu”, zapewnia źródło magazynu People. Jednak choć wszystko doskonale się układa między zakochanymi i są razem bardzo szczęśliwi, to aktor ma nie czuć się jeszcze gotowy, by przedstawić nową ukochaną swoim dzieciom. „To nie tak, że nie kocha Ines, po prostu chce mieć pewność, że ten związek przetrwa długą drogę, zanim on zrobi ważny krok”, wyjaśnia magazyn People 

Zobacz także: Tak Joey pożegnał Chandlera. Matt LeBlanc umieścił wzruszający wpis o Matthew Perrym

TAGI #Brad Pitt

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.