Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
o tym jest głośno

Qczaj rozstał się ze swoim partnerem? Trener przerywa milczenie i komentuje medialne doniesienia

Wspomina o złym stanie psychicznym...

Marcjanna Maryszewska 14 listopada 2023 18:30
Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Tej miłości kibicowała cała Polska. Qczaj i Tomasz Nakielski chętnie chwalili się swoim związkiem w mediach społecznościowych. Jednak w ostatnim czasie wspólne zdjęcia panów były prawdziwą rzadkością... Tajemniczy informator doniósł właśnie serwisowi Pudelek, jakoby związek trenera i jego partnera należał już do przeszłości. Teraz głos zabrał sam zainteresowany.

Qczaj i Tomasz Nakielski zakończyli swój związek? Plotki o kryzysie nie gasną

Daniel Qczaj tuż po zakończeniu wieloletniego związku w 2021 roku nie sądził, że w jego życiu miłość znów zagości tak szybko. Zaledwie parę miesięcy później ogłosił, że jest w związku z tancerzem, Tomaszem Nakielskim — panowie poznali się na planie programu "Mask Singer", gdzie Qczaj występował jako prysznic. Towarzyszyły mu tańczące ręczniki, a pośród nich nowy wybranek jego serca. Gdy nagrania dobiegły końca, postanowił zrobić pierwszy krok i zaprosił dziewięć lat młodszego Tomasza na randkę.

Daniel Qczaj, VIVA! 14/2020

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Zaledwie w kwietniu tego roku świętowali pierwszą rocznicę związku. "Z okazji pierwszej rocznicy. Rok temu po pierwszym spotkaniu (to nawet randka nie była) mówię do niego — bo jak masz te teledyski, to może zostań u mnie kilka dni, będziesz miał bliżej rano na plan. No i został. Dobrze, że jesteś" — napisał trener.

CZYTAJ TAKŻE: Cztery razy stawała na ślubnym kobiercu, jeden z mężów był gejem. „Przyszedł do mnie z tym chłopakiem, z którym mnie zdradzał"

Na swoich profilach regularnie dzielili się wspólnymi zdjęciami i nagraniami uwieczniającymi ich tańce i wygłupy. Ostatnio jednak nie pojawiło się tam nic nowego... Zaniepokojeni fani podejrzewali, że partnerzy przechodzą kryzys. Na domiar złego chwilę temu w mediach pojawiły się nieoficjalne informacje, jakoby Qczaj i Tomasz Nakielski postanowili się rozstać. 

Qczaj zabrał głos w sprawie domniemanego rozstania

Panowie początkowo nie zabierali głosu w sprawie. Dopiero po południu Qczaj postanowił przerwać milczenie i odpowiedział na prośbę Plejady o komentarz w sprawie domniemanego rozstania. Trener przyznał wówczas, że ostatni czas był dla niego bardzo trudny i nie chce na razie niczego potwierdzać. W dalszej części krótkiego oświadczenia przyznaje, że nie czuje się najlepiej, a jego kondycja psychiczna pozostawia wiele do życzenia.

"Wszyscy do mnie piszą. Nie chcę na razie nic potwierdzać ani zaprzeczać. To jest ostatnie, co jest mi potrzebne przy moim złym stanie psychicznym" — uciął krótko trener. 

Tomasz Nakielski na razie nie odniósł się medialnej sytuacji.  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: O poruszającej historii Pani Heni mówi cała Polska. Firma McDonald's, Doda i poseł Łukasz Litewka zareagowali na głośne nagranie

TAGI #Qczaj #LGBT

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.