Fot. Joanna Skladanek / Forum
Historie miłosne

„Był sobie pewien prysznic, któremu w oko wpadł ręcznik” — mówił Daniel Qczaj o swoim partnerze, Tomku Nakielskim 

Poznali się w programie „Mask Singer". Oto historia ich miłości!

Marcjanna Maryszewska 6 lutego 2023 18:00
Fot. Joanna Skladanek / Forum

Miłość Daniela Qczaja oraz Tomka Nakielskiego kwitnie nieprzerwanie od ubiegłego roku. Przystojnemu trenerowi oraz tancerzowi bez wątpienia udało się stworzyć zgrany i udany związek. Niewielu jednak wie, w jakich okolicznościach poznali się partnerzy. Historii tego uczucia towarzyszy zabawna anegdota, a zauroczony Daniel Qczaj przez jakiś czas musiał wstrzymywać się z podrywem… Dlaczego? Poznajcie kulisy ich relacji!

Daniel Qczaj i Tomek Nakielski — jak się poznali? Historia miłości

Dla Daniela Qczaja 2021 rok zakończył się pod znakiem bolesnego rozstania ze swoim wieloletnim partnerem. Jeszcze w listopadzie tego samego roku deklarował, że próbuje poradzić sobie z nową sytuacją, lecz na razie nie szuka nowego związku. „Na tę chwilę nie wyobrażam sobie w ogóle poznawać kogokolwiek, dlatego że moje serce jeszcze wypełnia uczucie do kogoś, kto przez 5 lat w tym sercu był”, przyznał wówczas trener w rozmowie z Jastrząb Post.

Życie jednak bywa przewrotne, czego doświadczył parę miesięcy później na własnej skórze. Daniel Qczaj z pewnością nie spodziewał się, że występ w programie „Mask Singer” przyniesie mu nie tylko nowe grono wielbicieli, ale również szansę na miłość oraz uleczenie swojego złamanego serca… 

Daniel Qczaj, VIVA! 14/2020

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

„Ja bym chciał opowiedzieć to w jak najbardziej normalny sposób, natomiast historia brzmi tak. Był sobie pewien prysznic, któremu w oko wpadł ręcznik i tak właśnie zaczęła się historia wielkiej miłości” — opowiedział Daniel Qczaj pewnego dnia na InstaStories niedługo po tym, jak przedstawił swoim fanom nowego partnera, tancerza Tomka Nakielskiego. Początek ich miłości przypadł na pierwszą edycję „Mask Singer”, w której trener występował przebrany za… prysznic. Całe widowisko uzupełniało grono tancerzy w strojach ręczników, pląsających radośnie wokół śpiewającego trenera.

CZYTAJ TAKŻE: Jako pierwszy aktor w Polsce odważył się na coming out. Co dziś robi Marek Barbasiewicz?

I właśnie jeden ze wspomnianych ręczników zwrócił uwagę Daniela Qczaja — a nie był to nikt inny, jak właśnie Tomek Nakielski. Dziewięć lat młodszy tancerz bardzo szybko wpadł w oko trenera… który z bólem serca musiał uznać wyższość kontraktu TVN. „Tyle że z podrywem musiałem poczekać do swojego odpadnięcia z programu, bo początek tej znajomości mógłby nas kosztować jakieś 100 tys. kary”, tłumaczył na InstaStories. Dopiero wtedy mógł napisać do wybranka swojego serca i zaprosić go na randkę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

Daniel Qczaj i Tomek Nakielski — jak wygląda ich życie? 

Swój związek oficjalnie ujawnili w czerwcu 2022 roku. Wtedy to Daniel Qczaj udostępnił na swoim Instagramie filmik z Tomkiem Nakielskim i przyznał, że jego serce znów jest zajęte. Panowie spędzili romantyczny czas w egzotycznym kraju. „Pomyślałem…wrzucę tylko na story – nie na posta, żeby hejtu nie generować… w końcu dwa tańczące pedały na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy. [...] To mój stary (młodszy o 9 lat) genialny tancerz i choreograf”, napisał wówczas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

Od tamtego czasu zakochani regularnie wrzucali wspólne posty — między innymi nagrania, na których razem tańczą! I okazuje się, że to właśnie to hobby jest bardzo ważnym elementem ich związku oraz formą spędzania czasu razem. Daniel Qczaj i Tomek Nakielski nie ukrywają przy tym, że chcieliby kiedyś wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami”, jeśli nadarzy się ku temu odpowiednia okazja.

„Teraz akurat mam taką sytuację w życiu, że jestem z tancerzem i nawet kiedyś gadaliśmy o tym, że ale by było fajnie razem zatańczyć — opowiadał trener w rozmowie z Plejadą. — My uwielbiamy tańczyć. Tomek się bardziej śmieje ze mnie, ponieważ mówi, że jestem słodki, jak tańczę. Lubimy się dzielić z ludźmi pozytywną energią, emocjami. To też jest bardzo potrzebne. Ja się bardzo cieszę, że para jednopłciowa została przyjęta bardzo pozytywnie i to jest fajne”, podkreślał z dumą.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Maruszewski od lat tworzą zgrany duet. Oto ich niezwykła historia miłości  

Na profilach obu panów możemy zobaczyć wiele zdjęć, między innymi ze wspólnych podróży — w styczniu Tomek Nakielski opublikował post, z którego wynika, że początek nowego roku spędzili razem w USA! Choć dziś już nie ukrywają swojego związku, są raczej powściągliwi, jeśli chodzi o ujawnianie szczegółów życia prywatnego. Tymczasem my życzymy im dużo miłości oraz samych najpiękniejszych chwil!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

Qczaj, Tomasz Nakielski, Premiera spektaklu "Ślub doskonały"

Qczaj, Tomasz Nakielski, Premiera spektaklu
Fot. Piętka Mieszko/ AKPA

Daniel Kuczaj, Tomek Nakielski, 8.09.2022

Fot. Joanna Skladanek / Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…