Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Paweł Małaszyński po raz pierwszy pokazał swojego syna!

Wspólnie wystąpili w Dzień Dobry TVN

Sabina Zięba 26 października 2019 14:03
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński należy do tego grona polskich artystów, którzy starają się chronić swoją prywatność. Choć ma żonę i dwójkę dzieci, na próżno szukać ich wspólnych zdjęć na czerwonych dywanach czy w mediach społecznościowych. Tym bardziej fanów zaskoczył ostatni wywiad aktora dla Dzień Dobry TVN. Gwiazdor pokazał się w nim ze swoim synem!

Syn Pawła Małaszyńskiego

Kilka dni temu Paweł Małaszyński wystąpił w Dzień Dobry TVN, za sprawą niedawnej premiery najnowszego teledysku do utworu swojego rockowo-grunge'owgo zespołu, Cochise. Główną rolę w wideo zagrał właśnie jego syn, którego w komentarzach porównano do... Dawida Podsiadły. Sam 14-letni Jeremiasz wyznał: „Szczerze mówiąc, na początku nie wiedziałem co o tym sądzić, ale teraz uważam, że dobrze zrobiłem i jestem zadowolony z tego”.

Panowie przy okazji wyjawili także parę swoich rodzinnych sekretów. Paweł Małaszyński zdradził, że jakiś czas temu nie poświęcał wystarczająco wielu chwil swoim dzieciom: „Nadrabiam ten czas, kiedy Jeremiasz był mały, kiedy dużo pracowałem i chciałem się rozwijać w zawodzie. Teraz mam wyciszony okres i jestem dla rodziny”.

Aktor opowiedział również, jaki mają ze sobą kontakt: „Ja tak naprawdę mam do niego podejście bardzo kumpelskie. Zawsze mówiłem mu, że ja, podobnie jak mama, jesteśmy twoimi pierwszymi i najlepszymi przyjaciółmi.  Bycie ojcem to moje najważniejsze zadanie w życiu. (...) Nigdy nie traktowałem mojego syna jak dziecko, zawsze starałem się być wobec niego bardzo szczery i mówić, co mnie boli. Nie lubię tajemnic. Jestem nadopiekuńczy”.

Myślicie, że Jeremiasz pójdzie w przyszłości w ślady taty?  

Teledysk z synem Pawła Małaszynskiego

Paweł Małaszyński ze swoim synem Jeremiaszem w Dzień Dobry TVN
Fot. zrzut ekranu

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.