Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Paulina Krupińska szczerze o dzieciach. Do kogo podobni są Antonina i Jędrek?

Macierzyństwo to jej najważniejsza życiowa rola

Olga Figaszewska 16 listopada 2022 13:57
Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal

Paulina Krupińska chroni swoje życie rodzinne. Co jakiś czas robi jednak wyjątek i opowiada o swoich pociechach, Antoninie i Jędrku. Dzieci są dla niej całym światem. Prowadząca Dzień Dobry TVN zdradziła nieco więcej na ich temat. Do kogo są podobne? Czy potrafią napsocić swojej sławnej mamie? 

Paulina Krupińska: dzieci

Paulina Krupińska wielokrotnie podkreślała, że jedną z najważniejszych rzeczy w jej życiu jest wychowanie dzieci. Wspólnie z mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką, chciałaby wpoić im wartości, którymi będą kierowały się w przyszłości. „Nie walczę, żeby mieć więcej i więcej. Siedzę i czekam. A co sobie wymarzę, to się spełnia”, mówiła w jednym z wywiadów VIVY. Sześcioletnia Antonina i czteroletni Jędrek są dla rodziców całym światem. Poświęcają swoim pociechom każdą wolną chwilę.

„Nie jestem cierpiętnicą. Świadomie chciałam mieć dzieci i wiedziałam, z czym to się wiąże. Nie zatrudniłam zastępu niań, bo chcę wychować dzieci, chcę z nimi spędzać czas, bo to ode mnie zależy, kim będą w przyszłości”, mówiła Paulina Krupińska w wywiadzie dla „VIVA! Mama” z 2018 roku.

W tej samej rozmowie dodawała: „Nawet jeśli stawiam ich dobro na pierwszym miejscu i ich szczęście jest dla mnie najważniejsze, nie odbywa się to kosztem mnie. Nie uważam, że muszę sobie wszystkiego odmawiać, zrezygnować z pracy, bo powinnam siedzieć w domu z dzieckiem. Umiem to rozdzielić. Jest czas dla dzieci i czas dla mnie. „Mama” to nie znaczy kura domowa, która ma cały czas dzieci przy sobie, nie ma chwili, żeby zadbać o swoje potrzeby, o wygląd czy realizować swoje pasje. Taka, która nigdy nie pójdzie na imprezy wieczorem czy na spotkanie z koleżankami”.

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują urodziny swojej córki. W social-mediach zamieścili piękne fotografie

Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Paulina Krupińska: dzieci. Tak mówi o synu i córce. Do kogo są podobni?

Paulina Krupińska jest spełnioną mamą i żoną. W mediach społecznościowych rzadko publikuje zdjęcia swoich pociech. Jeśli już Antonina i Jędrek pojawiają się w kadrach, pozują tyłem, albo bokiem. Zdarza się, że małżonkowie robią wyjątki. Tak było, gdy na ostatnim nagraniu Pauliny Krupińskiej fani dostrzegli twarz Jędrka. Niektórzy zastanawiali się, do kogo podobny jest chłopiec. W jednym z najnowszych wywiadów, gwiazda opowiedziała o swoich pociechach i rozwiała wątpliwości wielbicieli.

Moje dzieci są bardzo różne. Nawet nie jestem w stanie określić, do kogo podobna jest Tosia, ale Jędrek - choć internauci pisali, że to czysta mama - to tak naprawdę czysty tata. Ma dużo cech po mnie, ale z charakteru to jest tak wrażliwe, spokojne, a zarazem nieprzewidywalne dziecko. Fajnie być mamą takiego syna. Jak patrzę w jego oczy, to wiem, że będzie dobrze”, zdradziła Paulina Krupińska w rozmowie z Plotkiem.

Z kolei Tosia jest bardzo energiczną i wygadaną dziewczynką. Dumna mama nie ukrywa charaktery pociech bardzo się uzupełniają. „Jak patrzę na moją Tosię, to jestem zmęczona. Robi tyle ruchów w ciągu sekundy. Czasami jestem zmęczona od samego przebywania z nią. To też jest fantastyczne, że jest zupełnie inna niż Jędrek”, dodawała w wywiadzie dla Plotka.

Paulina Krupińska: dzieci na zdjęciach na Instagramie

Chociaż chroni swoją prywatność, jej dzieci co jakiś czas znajdują się na fotografiach na Instagramie. Paulina Krupińska nie ma jednak z tym problemu, ponieważ sama decyduje, które fotografie publikuje.

Przecież to są moje dzieci! Nie będę ukrywała, że są i są dla mnie ważne. Staram się tylko nie pokazywać ich twarzy. Po pierwsze, ze względów bezpieczeństwa, bo zgadzając się raz na pokazanie ich wizerunku, będą mogli im robić zdjęcia w każdej prywatnej sytuacji w przyszłości, a po drugie… nie wiem, co będą chciały w życiu robić. Może będą naukowcami, lekarzami lub wybiorą spokojne życie w lesie, choć Tosia teraz mówi, że będzie królową, a Jędrek, że będzie miał zoo”, żartowała.

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska o kulisach pracy modelki: „Bardzo często mówiono mi, że jestem za duża”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.