Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal
DZIECI GWIAZD

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują urodziny swojej córki. W social-mediach zamieścili piękne fotografie

Zobaczcie, jak urosła ich 7-letnia pociecha 

Karol Sowa 28 lipca 2022 09:59
Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal

Paulina Krupińska wraz z Sebastianem Karpiel-Bułecką doczekali się dwójki dzieci. Oboje wychowują siedmioletnią Antoninę oraz pięcioletniego Jędrzeja. Ulubienica widzów rzadko pokazuje kulisy swojego zacisza domowego. Przypomnijmy, że wcześniej na jej social-mediach próżno było szukać zdjęć z jej dziećmi, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Zobaczcie jak dzisiaj wygląda 7-letnia Tosia! 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pokazali zdjęcia z córką 

Była Miss Polonia 2012 oraz gwiazda TVN wczoraj świętowała urodziny swojej ukochanej córki. Jej pociecha właśnie skończyła 7 lat i z tego powodu zdecydowała, że opublikuje jej zdjęcia. W opisie możemy przeczytać wzruszające życzenia: „Tosia, Tosińka ma dzisiaj 7 urodziny 🎉🎊🥰 Pamiętam ten dzień 27.07.2015, kiedy pierwszy raz ją przytuliłam ♥️ Chciałabym zatrzymać ten moment na zawsze🙌🏻 zdążyłam się obrócić a ona już za miesiąc idzie do szkoły 🥲 Pragnę, żeby nigdy nie straciła swojej energii, pomysłowości, kreatywności i ciekawości światem♥️♥️♥️♥️♥️ Sto lat dla Tosi 🌸”, czytamy na jej Instagramie.  

CZYTAJ TEŻ: Tak dziś wygląda córka Anny Samusionek. Angelika jest już dorosła, za chwilę skończy 20 lat

Paulina Krupińska, Antonina
Fot. Instagram/pkrupinska

Sebastian Karpiel-Bułecka również postanowił dodać zdjęcie ze swoją córką. Na fotografii możemy zobaczyć wokalistę, który trzyma w swoich ramionach ukochaną córeczkę. W opisie dodał: „Moja kochana córunia Antoninka❤️ obchodzi dzisiaj 7-me urodziny. Każdego dnia dziękuje Bogu za nią i kocham nad życie!❤️”, napisał. 

W komentarzach pojawiło się wiele życzeń, między innymi od: Kasi Sokołowskiej, Mai Bohosiewicz, Magdy Steczkowskiej czy Anny Lewandowskiej.

My również życzymy Tosi wszystkiego co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Życie boleśnie doświadczyło Ewę Morelle, pierwszą polską celebrytkę… Śmierć syna, zawiła relacja z wnuczką

Paulina Krupińska, Antonina
Fot. Instagram/pkrupinska

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.