Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z życia gwiazd

Oliwia Bieniuk świętowała 19. urodziny. Agnieszka Kubera przygotowała dla siostrzenicy niespodziankę

Rodzina Oliwii pospieszyła z życzeniami dla 19-latki

Marta Nawacka 19 października 2021 09:02
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Poniedziałkowy odcinek XII edycji Tańca z Gwiazdami był dla Oliwii Bieniuk szczególny. Młoda kobieta nie tylko miała szansę zawalczyć o dalszy udział w programie i zdobycie Kryształowej Kuli, ale tego dnia świętowała również swoje 19. urodziny. Najbliżsi złożyli dziewczynie życzenia, a ciocia postanowiła zaskoczyć jubilatkę...

Oliwia Bieniuk skończyła 19 lat!

Wczorajszy odcinek Tańca z Gwiazdami był dla Oliwii Bieniuk szczególny. Tego dnia poza walką o miejsce w finale tanecznego show, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka świętowała swoje 19. urodziny. Jak podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie, już od rana czekały ją niespodzianki, niekoniecznie miłe. „Jadę do studia jak co poniedziałek, bo dziś @tanieczgwiazdami. Dzisiaj są moje urodziny, a ja już zdążyłam rano opryskać ludzi w windzie sokiem pomarańczowym, cała się oblać też przy okazji, więc witam was kochani”, mówiła Oliwia Bieniuk na swoim InstaStory.

Czytaj też: Oliwia Bieniuk obchodzi 19. urodziny! Tak zmieniała się córka Ani Przybylskiej

Oliwia Bieniuk, 8. odcinek XII edycji Tańca z Gwiazdami, 18.10.2021
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Oliwia Bieniuk, 8. odcinek XII edycji Tańca z Gwiazdami, 18.10.2021

Siostra Anny Przybylskiej z prezentem urodzinowym dla Oliwii Bieniuk

Na szczęście Oliwia Bieniuk zawsze może liczyć na swoich bliskich. Jej ojciec, Jarosław Bieniuk udostępnił w swoich mediach społecznościowych wzruszający wpis z życzeniami dla córki, w którym wrócił wspomnieniami do dnia jej narodzin. „Oliwko „Dziecko moje!” Poznaliśmy się 18 października w 2002 roku w Poznaniu na ul. Polnej. Przedstawił nas sobie doktor Ratajczak, świetny ginekolog położnik. Pamiętam, że od początku byłaś niepunktualna i pełna energii, słychać Cię było w całym szpitalu. Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!! Powodzenia dzisiaj w @tanieczgwiazdami !!!”, pisał mężczyzna.

Urodzinową niespodziankę postanowiła Oliwii przygotować także ciocia Agnieszka Kubera, siostra Anny Przybylskiej. Kobieta pojawiła się w studio Tańca z Gwiazdami z pięknym bukietem kwiatów dla swojej siostrzenicy. Zdjęcie wiązanki umieściła na swoim Instagramie z krzepiącym podpisem: „@oliwia.bieniuk idź śmiało przez życie…”. Do życzeń szybko dołączyli internauci podkreślając, że jest to ostatnie „naście” Oliwii Bieniuk.  

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk w stroju policjantki wyglądała jak mama. Czy czuła się wykorzystana?

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.