Olga Frycz
Fot. Instagram @tojafrycz
O TYM SIĘ MÓWI

Olga Frycz podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z córeczką!

Gwiazda zdradziła również imię dziecka!

Olga Figaszewska 27 września 2018 16:40
Olga Frycz
Fot. Instagram @tojafrycz

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! Informację o narodzinach maleństwa przekazała przyjaciółka pary, Joanna Jędrzejczyk. Teraz sama Olga Frycz podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z... córeczką! Jakie imię nadali swojej pociesze szczęśliwi rodzice?

Olga Frycz zdradziła płeć i imię dziecka

Informacją o porodzie Olga Frycz podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda potwierdziła, że wraz z ukochanym powitali na świecie córeczkę, Helenkę! Aktorka zamieściła również urocze zdjęcie z maleństwem!

„Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny.

Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród.

Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
@xgriszkax 💕🌸🌷💕”, napisała.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny. Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród. Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 @xgriszkax 💕🌸🌷💕

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek
Fot. Instagram/@tojafrycz

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.