Niektórzy byli naprawdę młodzi…

Monika Katarzyna Krupska 2 listopada 2018 15:00

Te gwiazdy cieszyły się wielkim uznaniem, miały fanów na całym świecie, rozwijały swoje kariery… Przegrały walkę z chorobą, uzależnieniem, popełniły samobójstwo albo zmarły z powodu nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. Łączy ich jedno: chcielibyśmy, aby wciąż byli z nami. Nigdy o nich nie zapomnimy, w naszych sercach pozostaje muzyka, którą tworzyli czy filmy, w których zagrali.…

Przypominamy gwiazdy, które odeszły zbyt wcześnie. 

1/8
Avicii, Dj Avicii, Tim Berling
Copyright @Facebook @Avicii
1/8

Śmierć Tima Berglinga poruszyła miliony fanów na całym świecie. DJ Avicii zmarł w wieku 29 lat popełniając samobójstwo. Muzyk od dwóch lat zmagał się z problemami zdrowotnymi, ale też cierpiał na zespół lęku uogólnionego.

2/8
Skye McCole Bartusiak nie żyje
Copyright @ONS
2/8

Wróżono jej wielką karierę aktorską, niestety odeszła w wieku 21 lat. Skye McCole Bartusiak zadebiutowała w Sztormie stulecia, a później zagrała w Patriocie, 24 godzinach czy Królach ringu. W 2014 roku została znaleziona martwa w swoim domu w Teksasie. Zmarła w wyniku przedawkowania leków.

3/8
Rob Knox
Copyright @Materiały prasowe
3/8

Rob Knox wystąpił w serialach The Bill, After You've Gone czy Tonight With Trevor McDonald. Dał się zapamiętać dzięki roli w Harry'm Potter'ze i Księciu Półkrwi. Nie dożył premiery. W 2008 roku został zasztyletowany, gdy stanął w obronie młodszego brata. Miał 18 lat. 

4/8
Mac Miller nie żyje
Copyright @Instagram @macmillerig
4/8

W tym roku w wieku 26 odszedł Mac Miller. Raper, który był wcześniej w związku z Arianą Grande najprawdopodobniej przedawkował środki odurzające. Ciało artysty znalazł jego przyjaciel. Muzyka nie udało się uratować, zmarł podobno wiele godzin przed przyjazdem karetki. 

5/8
Corey Haim
Copyright @GettyImages/instagram@kimkardashian
5/8

Corey Haim zdobył popularność w latach 80. Zagrał w Prawie jazdy, Obserwatorach czy w Straconych chłopcach. Kanadyjski aktor był uzależnionych od narkotyków. Zmarł mając 38 lat w 2010 roku z powodu komplikacji po zapaleniu płuc. 

6/8
jonathan brandis
Copyright @instagram@jonathanbrandis
6/8

Jonathanowi Brandisowi drzwi do kariery otworzyła rola w SeeQuest. Łącznie aktor wystąpił w ponad 40 produkcjach, w tym grał u boku Chucka Norrisa. W 2003 roku podczas imprezy wyszedł nagle z mieszkania. Jego koledzy znaleźli go 15 min. później powieszonego na klatce schodowej. Zmarł w wieku 27 lat. 

7/8
Matthew Garber
Copyright @materiały prasowe/instagram@marypinkcrazy
7/8

Matthew Garber zasłyną dzięki roli Michaela Bankska w Mary Poppins. Wystąpił jeszcze w The Three Lives of Thomasina i w Gnome-Mobile. Zmarł w wieku 21 lat w wyniku komplikacji po zapaleniu trzustki. Nieoficjalnie mówi się, że przedawkował narkotyki. 

8/8
River Phoenix
Copyright @materiały prasowe/instagram@oldmagicmovie
8/8

River Phoenix wystąpił w filmach Stań przy mnie, Stracone lata czy Moje własne Idaho. Porównywany był do Jamesa Deana, jednak dopiero po śmierci został doceniony. Zmarł w 1993 roku po przedawkowaniu narkotyków w klubie swojego przyjaciela Johnny'ego Deppa. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.