Brad Pitt
Fot. GQ
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim jest nowa dziewczyna Brada Pitta? Poznajcie Neri Oxman

Jak zdobył klucz do jej serca?

Gabriela Czernecka 22 kwietnia 2018 19:00
Brad Pitt
Fot. GQ

Po głośnym i bardzo medialnym rozstaniu z Angeliną Jolie Brad Pitt z dnia na dzień został uznany jednym z najseksowniejszych singli na świecie. Długo nim jednka nie pobył, gdyż jak informują zagraniczne media, Brad Pitt ma dziewczynę! Jest nią piękna i piekielnie inteligentna wykładowczyni. Kim jest dziewczyna Brada Pitta? Poznajcie Neri Oxman!

Kim jest nowa dziewczyna Brada Pitta?

O Neri Oxman wiadomo tylko to, co kobieta sama ujawniła. Nie jest miłośniczką show-biznesu i stara się trzymać od niego z daleka. Będąc w związku z Bradem Pittem nie będzie to dla niej łatwe, ale czego się nie robi dla miłości. W końcu jak pisze Daily Mail, Brad Pitt jest nią zauroczony, uważa ją za „najseksowniejszą kobietę, na której kiedykolwiek zawiesił oko”. Choć wciąż para oficjalnie nie potwierdziła swojego związku, postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się nowej ukochanej amanta Hollywood. 

Kim jest Neri Oxman partnerka Brada Pitta?

Jeszcze niedawno Brada Pitta wiązano z Jennifer Aniston, a tymczasem on znalazł ukojenie w ramionach Neri Oxman. Kim jest? To znana wykładowczyni, która prowadzi grupę badawcza na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni technicznych, MIT(Massachusetts Institute of Technology).

Neri Oxman urodziła się w 1976 roku w Izraelu. Tam wychowywała się i zdobywała pierwsze wykształcenie. Podobnie jak wszystkie kobiety w Izraelu, odbyła obowiązkową służbę wojskową. Studiowała m.in. w Londynie i Nowym Jorku. Od 2005 roku mieszka w Stanach. Obecnie ma 42 lata, a na koncie... nieudane małżeństwo z Oswaldo Golijovem, argentyńskim kompozytorem i zdobywcą Grammy.

Choć para się rozstała, w rozmowie z Daily Mail były mąż Neri Oxman, rozpływał się nad jej zaletami: „Ma wiele warstw, jak kwiat. Unikalna i piękna, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ludzie mówią, że wygląda jak Angelina Jolie, ale ja myślę, że wygląda jeszcze lepiej niż Angelina. Jest podobieństwo, ale myślę, że Neri ma inny rodzaj blasku”, mówi. 

Neri Oxman i Brad Pitt parą. Jak się poznali?

Zawodowo Neri Oxman zajmuje się designem i architekturą - w obu dziedzinach została doceniona i zdobyła naście nagród. Prowadzi badania na styku projektowania komputerowego, produkcji cyfrowej, materiałoznawstwa i biologii syntetycznej. Jej celem jest poprawienie relacji między środowiskiem naturalnym, budowanym i biologicznym.

Jak Neri Oxman poznała Brata Pitta? Zakochani poznali się jesienią. Wówczas 54-letni Brad Pitt zainteresował się jednym z projektów Neri, desginerskim meblem wykonanym w technice 3D.

„Ich relację najlepiej opisać jako profesjonalną przyjaźń. Jeszcze nie przeistoczyła się ona w romans, ponieważ oboje są bardzo ostrożni, ale Brad chciałby spędzać z Neri więcej czasu. Uważa, że jest fascynująca”,  podawało na początku źródło Page Six. Szybko okazało się, że łączy ich coś więcej.

„Brad i Neri natychmiast wykorzystali spotkanie, ponieważ łączy ich ta sama pasja do architektury, designu i sztuki. Brad chce spędzać z nią jak więcej czasu, bo „jest fascynująca”, pisał relacji Pitta z Oxman The New York Post.

Według US Weekly, relacja pary jest naprawdę poważna, bowiem Brad Pitt ma już nawet klucz do jej apartamentu i często z niego korzysta. „Widziano go wchodzącego do apartamentowca, gdzie mieszka Oxman, wiele razy późno w nocy i wychodzącego następnego ranka, po tym gdy ona wychodziła na uczelnię. Dołączył też do niej w lutym na konferencji w Cape Town (RPA), gdzie Neri była jednym z prelegentów”, pisze Daily Mail.

Rlację Neri Oxman z Bradem Pittem skomentował także Richard Oxman: „Jak dotąd, związek jest głównie zawodowy, ze względu na zainteresowanie Pitta pracą nad konkretnym projektem teoretycznym, który wykonywał dla Netflixa”, powiedział ojciec pani profesor.  

Mimo tego ani Brad Pitt ani Neri Oxman nie potwierdzili, że coś ich łączy. „Jeśli zdecyduje się na oświadczenie, na pewno was powiadomię”, skwitowała asystenta prof. Oxman, zaś były mąż Neri mówi tylko: „Jeśli Neri jest teraz z Bradem Pittem, to facet jest szczęściarzem”.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.