Urszula Chojan
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Polska piosenkarka country zginęła w tragicznym wypadku w USA...

Do wypadku doszło podczas sesji zdjęciowej

Gabriela Czernecka 12 listopada 2019 20:10
Urszula Chojan
Fot. Facebook

Nie żyje Urszula Chojan. Popularna polska wokalistka, śpiewająca muzykę country zginęła w tragicznym wypadku w Stanach Zjednoczonych. Do wypadku doszło podczas sesji zdjęciowej w Dallas... 

Urszula Chojan nie żyje

Smutna wiadomość dla fanów muzyki country. Polska wokalistka zginęła w tragicznym wypadku w Stanach Zjednoczonych. Urszula Chojan od 2004 roku jest liderką poznańskiej grupy Country Show Band. Gwiazda przebywała w Stanach w ramach trasy koncertowej, która rozpoczęła się 5 października. Gwiazda często brała udział w imprezach charytatywnych, m.in. 20 października wzięła udział w Dallas w Annual Fundraising Gala, z której dochód przeznaczony był na rzecz dzieci z syndromem APC. 

Urszula Chojan współpracowała ze znanymi artystami, takimi jak Andrzej Mikołajczak, Andrzej Walus, Marek Bracki czy Kostka Andreyev. Gwiazda pozostawiła po sobie pięć albumów: Tak Kochać Można Tylko Raz, Urszula Chojan, Wszystko W Życiu Płynie, Pociąg Do Mrągowa oraz Świat w kolorze.

Niestety właśnie dotarła do nas smutna wiadomość. Urszula Chojan nie żyje. Jak podaje Fakt, artystka zmarła w wyniku wypadku, do jakiego doszło podczas sesji zdjęciowej w Dallas. Piosenkarka została kopnięta przez spłoszonego konia biorącego udział w sesji. Artystka na zawsze pozostanie w pamięci tych, którzy ją znali i cenili. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.