Urszula Chojan
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Polska piosenkarka country zginęła w tragicznym wypadku w USA...

Do wypadku doszło podczas sesji zdjęciowej

Gabriela Czernecka 12 listopada 2019 20:10
Urszula Chojan
Fot. Facebook

Nie żyje Urszula Chojan. Popularna polska wokalistka, śpiewająca muzykę country zginęła w tragicznym wypadku w Stanach Zjednoczonych. Do wypadku doszło podczas sesji zdjęciowej w Dallas... 

Urszula Chojan nie żyje

Smutna wiadomość dla fanów muzyki country. Polska wokalistka zginęła w tragicznym wypadku w Stanach Zjednoczonych. Urszula Chojan od 2004 roku jest liderką poznańskiej grupy Country Show Band. Gwiazda przebywała w Stanach w ramach trasy koncertowej, która rozpoczęła się 5 października. Gwiazda często brała udział w imprezach charytatywnych, m.in. 20 października wzięła udział w Dallas w Annual Fundraising Gala, z której dochód przeznaczony był na rzecz dzieci z syndromem APC. 

Urszula Chojan współpracowała ze znanymi artystami, takimi jak Andrzej Mikołajczak, Andrzej Walus, Marek Bracki czy Kostka Andreyev. Gwiazda pozostawiła po sobie pięć albumów: Tak Kochać Można Tylko Raz, Urszula Chojan, Wszystko W Życiu Płynie, Pociąg Do Mrągowa oraz Świat w kolorze.

Niestety właśnie dotarła do nas smutna wiadomość. Urszula Chojan nie żyje. Jak podaje Fakt, artystka zmarła w wyniku wypadku, do jakiego doszło podczas sesji zdjęciowej w Dallas. Piosenkarka została kopnięta przez spłoszonego konia biorącego udział w sesji. Artystka na zawsze pozostanie w pamięci tych, którzy ją znali i cenili. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.