Urszula Chojan
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Polska piosenkarka country zginęła w tragicznym wypadku w USA...

Do wypadku doszło podczas sesji zdjęciowej

Gabriela Czernecka 12 listopada 2019 20:10
Urszula Chojan
Fot. Facebook

Nie żyje Urszula Chojan. Popularna polska wokalistka, śpiewająca muzykę country zginęła w tragicznym wypadku w Stanach Zjednoczonych. Do wypadku doszło podczas sesji zdjęciowej w Dallas... 

Urszula Chojan nie żyje

Smutna wiadomość dla fanów muzyki country. Polska wokalistka zginęła w tragicznym wypadku w Stanach Zjednoczonych. Urszula Chojan od 2004 roku jest liderką poznańskiej grupy Country Show Band. Gwiazda przebywała w Stanach w ramach trasy koncertowej, która rozpoczęła się 5 października. Gwiazda często brała udział w imprezach charytatywnych, m.in. 20 października wzięła udział w Dallas w Annual Fundraising Gala, z której dochód przeznaczony był na rzecz dzieci z syndromem APC. 

Urszula Chojan współpracowała ze znanymi artystami, takimi jak Andrzej Mikołajczak, Andrzej Walus, Marek Bracki czy Kostka Andreyev. Gwiazda pozostawiła po sobie pięć albumów: Tak Kochać Można Tylko Raz, Urszula Chojan, Wszystko W Życiu Płynie, Pociąg Do Mrągowa oraz Świat w kolorze.

Niestety właśnie dotarła do nas smutna wiadomość. Urszula Chojan nie żyje. Jak podaje Fakt, artystka zmarła w wyniku wypadku, do jakiego doszło podczas sesji zdjęciowej w Dallas. Piosenkarka została kopnięta przez spłoszonego konia biorącego udział w sesji. Artystka na zawsze pozostanie w pamięci tych, którzy ją znali i cenili. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.