Tomasz Maszczyk nie żyje
Fot. Facebook, arch. prywatne
WSPOMNIENIE

Nie żyje dziennikarz radiowy Tomasz Maszczyk. Zmarł nagle na Dominikanie

Miał 59 lat

Gabriela Czernecka 22 lutego 2020 18:30
Tomasz Maszczyk nie żyje
Fot. Facebook, arch. prywatne

Nie żyje Tomasz Maszczyk, wieloletni dziennikarz radia Zet. Zmarł nagle w wieku 59 lat podczas pobytu na Dominikanie. O śmierci Tomasza Maszczyka poinformowali dziennikarze Radia Zet, którzy nie ukrywają, że informacja jest dla nich wstrząsająca. Na razie nie podano okoliczności śmierci dziennikarza.

Tomasz Maszczyk nie żyje. Dziennikarz radiowy miał 59 lat

Jeszcze kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku publikował zdjęcia z wyjazdu na Dominikanę. Podróże były jego wielką pasją. Niestety właśnie poinformowano o jego śmierci. Tomasz Maszczyk,  wieloletni dziennikarz Radia Zet, a wcześniej RMF FM, zmarł nagle podczas pobytu na Dominikanie. „Tomek był naszym wyjątkowym kolegą, przyjacielem. Relacjonował najważniejsze dla Śląska wydarzenia, wspaniale odnajdował się w kontakcie z ludźmi. Był ciepły, empatyczny, zawsze pomocny. Na zawsze pozostanie w naszych sercach”, wspominają dziennikarza współpracownicy redakcji.

„Nie żyje nasz wspaniały redakcyjny kolega i przyjaciel Tomek Maszczyk. Zmarł nagle podczas wakacji na Dominikanie. Relacjonował w Radiu ZET najważniejsze wydarzenia ze Śląska. Był świetnym dziennikarzem, ciepłym człowiekiem. Maszczu! Będzie nam Cię bardzo brakowało”, napisano na twitterowym profilu Radia ZET

Tomasz Maszczyk w Radiu ZET jako reporter na Śląsku pracował przez ponad dekadę. W latach 1993-2006 związany był ze stacją RMF FM. Najpierw był reporterem w ośrodku częstochowskim, później w katowickim. Przed wyjazdem na Dominikanę, gdzie spędzał urlop, Maszczyk relacjonował wydarzenia związane ze strajkiem górników. Na razie nie są znane okoliczności śmierci dziennikarza. Rodzinie i bliskim Tomasza Maszczyka składamy wyrazy głębokiego współczucia.  

Tomasz Maszczyk nie żyje
Fot. Facebook, arch. prywatne

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.