o niej się mówi

Mama księżnej Meghan ma z nią utrudniony kontakt! Dlaczego?

Doria Ragland musi przestrzegać zasad pałacu Buckingham!

Monika Katarzyna Krupska 4 czerwca 2018 15:00

Wychodząc za mąż za księcia Harry'ego, Meghan Markle stała się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiąże się z tym wiele przywilejów, ale także zasad, których księżna Sussex musi teraz przestrzegać! Zresztą, jak się okazuje, nie tylko ona… Mama Meghan także podlega królewskiemu protokołowi. Jak to wpływa na jej relacje z córką?

Zakazy i nakazy

Zakaz jaskrawych i ciemnych kolorów na paznokciach, zakaz przyjmowania nowych ról aktorskich, a także „szlaban” na prowadzenie kont w portalach… To tylko trzy z wielu zasad, których musi przestrzegać teraz Meghan Markle! A co z jej mamą, Dorią Ragland?

Podobno pałac Buckingham nakazał jej  podpisanie dokumentu zakazującego opowiadania o szczegółach ślubu Meghan i księcia Harry'ego. Matka księżnej Sussex nie może również rozmawiać o życiu córki, chyba że wcześniej konsultowała to z pałacem! „Znajomi pytają ją o ślub, jedzenie i gości, a ona uparcie milczy. Wygląda na bardzo zmartwioną”, czytamy w Radar Online. „Nie może rozmawiać na temat Meghan bez konsultowania swojego zdania z pałacem”. 

Jeśli dodamy do tego odległość, która dzieli teraz Meghan i Dorię, a także nowe obowiązki księżnej Sussex, które sprawiają, że ma coraz mniej wolnego czasu, nietrudno domyślić się, że relacja między matką a córką musiała na tym ucierpieć…  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.