Doria Ragland musi przestrzegać zasad pałacu Buckingham!

Monika Katarzyna Krupska 4 czerwca 2018 15:00

Wychodząc za mąż za księcia Harry'ego, Meghan Markle stała się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiąże się z tym wiele przywilejów, ale także zasad, których księżna Sussex musi teraz przestrzegać! Zresztą, jak się okazuje, nie tylko ona… Mama Meghan także podlega królewskiemu protokołowi. Jak to wpływa na jej relacje z córką?

Zakazy i nakazy

Zakaz jaskrawych i ciemnych kolorów na paznokciach, zakaz przyjmowania nowych ról aktorskich, a także „szlaban” na prowadzenie kont w portalach… To tylko trzy z wielu zasad, których musi przestrzegać teraz Meghan Markle! A co z jej mamą, Dorią Ragland?

Podobno pałac Buckingham nakazał jej  podpisanie dokumentu zakazującego opowiadania o szczegółach ślubu Meghan i księcia Harry'ego. Matka księżnej Sussex nie może również rozmawiać o życiu córki, chyba że wcześniej konsultowała to z pałacem! „Znajomi pytają ją o ślub, jedzenie i gości, a ona uparcie milczy. Wygląda na bardzo zmartwioną”, czytamy w Radar Online. „Nie może rozmawiać na temat Meghan bez konsultowania swojego zdania z pałacem”. 

Jeśli dodamy do tego odległość, która dzieli teraz Meghan i Dorię, a także nowe obowiązki księżnej Sussex, które sprawiają, że ma coraz mniej wolnego czasu, nietrudno domyślić się, że relacja między matką a córką musiała na tym ucierpieć… 

1/5
Księżna Meghan, księżna Sussex
Copyright @East News
1/5

19 maja Meghan Markle wyszła za mąż za księcia Harry'ego 

2/5
Doria Ragland, mama Meghan Markle, książę Karol
Copyright @East News
2/5

Meghan wstępując do rodziny królewskiej musiała zrezygnować z aktorstwa 

3/5
Książę Harry, księżna Meghan
Copyright @East News
3/5

Od teraz obowiązuje ją etykieta 

4/5
Meghan Markle z mamą, Doria Ragland
Copyright @East News
4/5

Również matka Meghan - Doria Ragland musi stosować się do wielu nowych zasad 

5/5
Księżna Meghan, księżna Sussex
Copyright @East News
5/5

Na przykład nie może nic mówić o ślubie córki

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.