Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Nie mam niani!’’. W pierwszym wywiadzie po porodzie Anna Lewandowska dementuje doniesienia mediów

Damian Duda 27 sierpnia 2017 12:00
Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy niechętnie wypowiadają się na temat życia prywatnego. Mimo wszystko każdy ich krok śledzony jest przez fotoreporterów, a zdjęcia, opublikowane w mediach społecznościowych, są chętnie komentowane przez internautów. Trenerka zdecydowała się udzielić pierwszego po porodzie wywiadu. Co Anna Lewandowska powiedziała w rozmowie z Kingą Rusin

Zobacz też: Anna Lewandowska pokazała nowy wózek i ubranko do ćwiczeń dla Klary! Apeluje również o pomoc. Dlaczego?

Czy Klara Lewandowska ma nianię? 

Od kilku miesięcy w mediach pojawiały się doniesienia, że Anna i Robert Lewandowscy korzystają z usług niani. Niektórzy internauci nie kryli swojego oburzenia tym faktem. W wywiadzie, którego Anna Lewandowska udzieliła Kindze Rusin, trenerka stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom. W wakacyjnym programie „Dzień Dobry Wakacje’’ żona polskiego piłkarza powiedziała wprost: Nie mam niani!’’. Małą Klarą opiekują się wspólnie ze swoim mężem. Czasami pomagają im babcie, które Anna Lewandowska pozdrowiła w trakcie wywiadu. 

Anna Lewandowska o idealnej sylwetce

Za każdym razem, kiedy dodawałam zdjęcie w trakcie ciąży, gdzie widać moje ciało, zawsze podkreślałam, że jest to indywidualna sprawa. Czy jest zgoda lekarza, czy nie ma przeciwwskazań. Zawsze to podkreślam (...). Kiedy kobieta mówi do mnie, że chce wyglądać tak jak ja, mówię: »Zobacz, jak ty dobrze wyglądasz, nie będąc sportowcem, nie będąc sportowcem«.’’, wyznała Lewandowska. 

Zawód: żona piłkarza 

Anna Lewandowska musiała zmierzyć się również z ciężkimi pytaniami. Jak trenerka czuje się, kiedy nazywana jest „żoną piłkarza’’? 

Fajnie było nosić orzełka, reprezentując Polskę, a teraz w domu mamy jednego orzełka — i to jest Robert. Na razie wystarczy. Ja robię swoje. Pracuję jako trener, dietetyk, jako motywator, jako prezes Olimpiad Specjalnych’”, skwitowała Anna Lewandowska.

Przeczytaj też: Jego życiorys to gotowy materiał na film! Jak wyglądała droga Roberta Lewandowskiego na szczyt?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.