Konrad Szczęsny 24 sierpnia 2017 17:00
1/4
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, dzieci gwiazd
Copyright @Instagram
1/4

Czy mała Klara pójdzie w ślady sławnych rodziców? Najnowsze zdjęcia, które Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie na to wskazują! Trenerka pochwaliła się nowym, malutkim strojem sportowym dla swojej córki! Fani zastanawiają się, czy to oznacza, że już niebawem dziecko zacznie być angażowane w aktywności fizyczne. Ale to nie wszystko! Żona Roberta Lewandowskiego skierowała do swoich fanów apel. O co prosi internautów?

 

Polecamy też: Najsłodszy „arbuzik” na świecie, czyli Klara Lewandowska na spacerze z rodzicami. Zobacz zdjęcia!

 

Fałszywe konto Klary Lewandowskiej na Instagramie

 

Od momentu pojawienia się na świecie małej Klary (a nawet jeszcze przed jej narodzinami) na Instagramie zaczęto zakładać konta, które sygnowano imieniem i nazwiskiem córki sportowców. Wielu internautów zaczęło zadawać sobie pytanie, czy to celowe działanie osób z otoczenia państwa Lewandowskich, aby zabezpieczyć wizerunek córeczki sławnej pary czy może działanie oszustów, którzy chcą wykorzystać w celach marketingowych małą Klarę. Teraz wszystko stało się jasne!

 

Pani Aniu!! Ktoś się od dłuższego czasu podszywa pod Pani córkę!! To nazwa tego konta @klara__lewandowska. Ta osoba oszukuje ludzi. Na InstaStory publikuje zdjęcia i do tego jakieś bzdurne napisy, które nie są prawdziwe. Mamy zgłaszać konto?!!”, zapytała jedna z przejętych internautek.

 

Polecamy: Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zobacz wszystkie zdjęcia polskiego „royal baby”!

 

Anna Lewandowska apeluje o pomoc 

 

Reakcja żony Roberta Lewandowskiego była natychmiastowa i zdecydowana: „Proszę o zgłoszenie”, napisała trenerka. 


Polecamy też: Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

 

W naszej galerii możecie zobaczyć zarówno zdjęcia nowego wózka Klary Lewandowskiej, jak i jej sportowego stroju. 

2/4
Anna Lewandowska podaje Robertowi mus kokosowy, gdy ten bawi się z Klarą
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
2/4

Podczas gdy Robert Lewandowski bawił się z małą Klarą,  Anna Lewandowska częstowała go musem kokosowym swojego autorstwa! Sportowiec jest jego wielkim fanem.

 

Polecamy: Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach! Zobacz wszystkie zdjęcia polskiego „royal baby”!

3/4
Anna Lewandowska pokazała nowy wózek dla Klary. Ile kosztuje?
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
3/4

Anna Lewandowska zaprezentowała również na Instagramie nowy wózek dla małej Klary. To prezent od marki Cybex. Model, który otrzymała trenerka, to Cybex Platinum KOI Crystal Lized. Podstawowa wersja bez dodatków, takich jak śpiworek czy torba pielęgnacyjna, warta jest ok. 4200 zł. Natomiast za komplet z fotelikiem samochodowym trzeba zapłacić ok. 6700 zł.

 

Polecamy też: Najsłodszy „arbuzik” na świecie, czyli Klara Lewandowska na spacerze z rodzicami. Zobacz zdjęcia!

4/4
Anna Lewandowska pokazała zestaw ubranek Nike dla Klary! Ile kosztuje?
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
4/4

Anna Lewandowska pochwaliła się także prezentem od marki Nike, czyli ubrankiem sportowym w wersji mini – oczywiście dla małej Klary. W jego skład wchodzi body, buty i czapeczka. Fani są przekonani, że już niedługo córka sportowców zacznie przeznaczone dla najmłodszych, proste ćwiczenia.

 

Polecamy: Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Zachwytu nie kryje nawet Kinga Rusin!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.