Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS
Z ŻYCIA GWIAZD

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska będą mieli wspólny program?

Wszystko już jest jasne!

Rafał Kowalski 20 stycznia 2019 07:55
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą w życiu prywatnym, ale czy niedługo będą też razem na ekranie? Miliony widzów na pewno chętnie obejrzałoby ich wspólny program, jednak na razie nie ma takich planów. Podróżnik zdementował informacje podawane przez różnych informatorów kilka miesięcy temu.

Kossakowski o plotkach i jego programie z Martyną

Okazuje się, że plotka, która szybka rozniosła się w sieci nie miała nawet jednego procenta prawdy. „Ten temat pojawił się w pewnym momencie na tzw. giełdzie dziennikarskiej i jest to informacja, której nie wygenerowaliśmy my”, powiedział Przemek Kossakowski portalowi Pomponik.pl i dodał, że tzw. fake newsy nie robią już na nim wrażenia.

„Ja już podchodzę do tego beznamiętnie, ponieważ raz na tydzień czy dwa czytam na nasz temat jakieś wykreowane informacje. Nie mówię jednak, że nigdy nie zrobimy z Martyną programu. Mogę jednak powiedzieć, że w najbliższym czasie nie wchodzi to raczej w rachubę. Jesteśmy skoncentrowani na swoich projektach. Może kiedyś się to zdarzy, natomiast dziś nie ma konkretnych planów i terminów”, czytamy na stronie.

Programu nie będzie, ale z kolei na kolejne wywiady o szczęśliwym związku możemy liczyć. Choć nie za często… „Czuję, że ludzie nas lubią i doceniają za to, że nie promujemy się nachalnie i nie rozgadujemy o naszym związku jak inni. Ale myślę, że jeśli nagle zaczęlibyśmy wyskakiwać z każdej lodówki, mogłoby się to zmienić”, uważa Kossakowski, który ostatnio opowiedział Twojemu Stylowi o szczegółach związku z dziennikarką.

Dodajmy, że aktualnie obie gwiazdy są bardzo zapracowane i skupiają się na swoich, osobnych projektach. Podróżnik niedługo będzie realizował nagrania do programu Kossakowski. Wtajemniczenie, a Martyna Wojciechowska wyleciała już na nagrani Kobiety na krańcu świata. Na nowe odcinki tych magazynów czekamy z niecierpliwością. 

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?