„Wierzyłam w to, że on będzie moim mężczyzną". Oto ich niezwykła historia miłości

Redakcja VIVA! 3 lipca 2021 14:21

Tej miłości nikt nie dawał szans, ale oni udowadniają, że nic nie zniszczy ich uczucia. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od lat tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Obchodzili niedawno 12. rocznicę ślubu. Są zgranym duetem na scenie i w życiu prywatnym.  Jak Natasza Urbańska wspomina ślub i początki związku z ukochanym? O tym opowiedziała niedawno w programie Izabeli Janachowskiej. 

Natasza Urbańska o ślubie i związku z Januszem Józefowiczem 

Natasza Urbańska kilka miesięcy temu była gościem w programie Izabeli Janachowskiej. Aktorka opowiedziała o początkach swojej relacji z Januszem Józefowiczem, miłości, zaręczynach, a przy okazji zdradziła kilka ślubnych sekretów... Natasza Urbańska miała zaledwie 13 lat, kiedy po raz pierwszy zobaczyła swojego przyszłego męża. Osiemnaście lat później została jego żoną. ,,Dostałam się do teatru jako tancerka mając 17 lat. To było cudem. Pierwszy raz próbowałam dostać się do Metra. Miałam 13 lat i pierwszy raz go zobaczyłam. Takich ludzi się nie zapomina", wspomina Natasza Urbańska. 

Zobacz: Natasza Urbańska i Janusz Józefowiczzarapowali w ważnej sprawie...

,,Inteligencja, poczucie humoru, na każdy temat wiedział wszystko. Nie tylko na mnie to robiło wrażenie", wspomina aktorka początki współpracy z Januszem Józefowiczem. To była dla niej miłość od pierwszego wejrzenia. Próbowała stłamsić w sobie to uczucie. ,,Zamiast przechodzić, to zaczęło się we mnie coraz bardziej rozwijać. Okazało się, że jest cudowny", dodawała. 

Natasza Urbańska była już wtedy świadoma, że to mężczyzna, który w przyszłości może zostać jej mężem. ,,Ja wierzyłam w to, że on będzie moim mężczyzną. Jeszcze nie teraz, ale czułam, że on to ten ktoś. Ktoś wyjątkowy", wyznała. Spędzali ze sobą 24 godziny na dobre podczas prób do spektakli, wyjazdów teatralnych. To uczucie narodziło się powoli. O tym, że nie jest obojętna Januszowi Józefowiczowi gwiazda dowiedziała się od... rodziców! 

,,Mnie uświadomili rodzice. Kiedy on zadzwonił do nas do domu, bo nie było jeszcze komórek, a ja miałam matury. Mama powiedziała, że dzwoni Janusz Józefowicz zapytać, jak mi poszła matura. To było ogromne szczęście. Ciary!", wspominała aktorka w rozmowie z Izabelą Janachowską. Najważniejszym miejscem są dla nich Włochy, a konkretnie Florencja. To tam Janusz Józefowicz po raz pierwszy oświadczył się swojej ukochanej. W sklepie z biżuterią znalazł pierścionek, który bardzo mu się spodobał. Kupił go bez wahania. Kiedy ekspedientka zapakowała pierścionek w pudełko, ukląkł przed Nataszą poprosił ją o rękę. Ona się zgodziła, ale do ślubu wcale im się nie spieszyło. Janusz oświadczał się jej jeszcze dwa razy. Artystce nie zależało na białej sukni. Najważniejsze dla niej było łączące ich uczucie.  

16 sierpnia 2008 roku Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zostali mężem i żoną. Ceremonię ślubną zorganizowali tak, jak to sobie wymarzyli, w plenerze, we właśnie kupionym XIX-wiecznym dworku. Uprosili panią urzędnik, żeby udzieliła im ślubu w ich własnym ogrodzie. Nie było kamer ani paparazzich. Tylko oni i ich najbliżsi.  Natasza Urbańska zdradziła, że to jej mąż zorganizował całą uroczystość.   

Zobacz również: Natasza Urbańska pokazała się w nowym looku.Artystka wygląda jak gwiazda country!

,,Moja siostra, okazało się, że jest świetnym DJ i to ona puszczała muzykę. Nagle w trakcie, złapała, mówi do kolegi, który miał te wszystkie sprzęty: Ty się przesuń. I nagle puściła taką muzykę, że wszyscy ruszyli", zdradziła gwiazda. ,,My chcieliśmy, żeby to było takie wiesz, smyczki, kulturalnie klasyczna, jazz. Jaki jazz? Tu jest wesele, tu trzeba wiesz!", zdradziła Natasza Urbańska. Okazało się, że na ślubie zakochanych wybrzmiało disco polo i piosenka  - Żono moja.

Jak wyglądał ten piękny dzień Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza? Zapraszamy do galerii! 

1/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
1/7

2/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
2/7

3/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
3/7

4/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
4/7

5/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
5/7

6/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
6/7

7/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
7/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.