,,Wierzyłam w to, że on będzie moim mężczyzną", wyznała

Redakcja VIVA! 24 listopada 2020 17:44

Tej miłości nikt nie dawał szans, ale oni udowadniają, że nic nie zniszczy ich uczucia. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od 24 lat tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Tworzą zgrany duet na scenie i w życiu prywatnym. 12 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Jak Natasza Urbańska wspomina ten wyjątkowy dzień? W programie Izabeli Janachowskiej opowiedziała o niezwykłym uczuciu do ukochanego i kulisach swojego ślubu. 

Natasza Urbańska o ślubie i związku z Januszem Józefowiczem 

Natasza Urbańska niedawno była gościem programu Izabeli Janachowskiej. Aktorka opowiedziała o początkach swojej relacji z Januszem Józefowiczem, miłości, zaręczynach, a przy okazji zdradziła kilka ślubnych sekretów... 

Natasza Urbańska miała zaledwie 13 lat, kiedy po raz pierwszy zobaczyła swojego przyszłego męża. Osiemnaście lat później została jego żoną. ,,Dostałam się do teatru jako tancerka mając 17 lat. To było cudem. Pierwszy raz próbowałam dostać się do Metra. Miałam 13 lat i pierwszy raz go zobaczyłam. Takich ludzi się nie zapomina", wspomina Natasza Urbańska. 

,,Inteligencja, poczucie humoru, na każdy temat wiedział wszystko. Nie tylko na mnie to robiło wrażenie", wspomina aktorka początki współpracy z Januszem Józefowiczem. To była dla niej miłość od pierwszego wejrzenia. Próbowała stłamsić w sobie to uczucie. ,,Zamiast przechodzić, to zaczęło się we mnie coraz bardziej rozwijać. Okazało się, że jest cudowny", dodawała. 

Natasza Urbańska była już wtedy świadoma, że to mężczyzna, który w przyszłości może zostać jej mężem. ,,Ja wierzyłam w to, że on będzie moim mężczyzną. Jeszcze nie teraz, ale czułam, że on to ten ktoś. Ktoś wyjątkowy", wyznała. Spędzali ze sobą 24 godziny na dobre podczas prób do spektakli, wyjazdów teatralnych. To uczucie narodziło się powoli. O tym, że nie jest obojętna Januszowi Józefowiczowi gwiazda dowiedziała się od... rodziców! 

,,Mnie uświadomili rodzice. Kiedy on zadzwonił do nas do domu, bo nie było jeszcze komórek, a ja miałam matury. Mama powiedziała, że dzwoni Janusz Józefowicz zapytać, jak mi poszła matura. To było ogromne szczęście. Ciary!", wspomina aktorka w rozmowie z Izabelą Janachowską. 

Najważniejszym miejscem są dla nich Włochy, a konkretnie Florencja. To tam Janusz Józefowicz po raz pierwszy oświadczył się swojej ukochanej. W sklepie z biżuterią znalazł pierścionek, który bardzo mu się spodobał. Kupił go bez wahania. Kiedy ekspedientka zapakowała pierścionek w pudełko, ukląkł przed Nataszą poprosił ją o rękę. Ona się zgodziła, ale do ślubu wcale im się nie spieszyło. Janusz oświadczał się jej jeszcze dwa razy. Artystce nie zależało na białej sukni. Najważniejsze dla niej było łączące ich uczucie.  

16 sierpnia 2008 roku Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zostali mężem i żoną. Ceremonię ślubną zorganizowali tak, jak to sobie wymarzyli, w plenerze, we właśnie kupionym XIX-wiecznym dworku. Uprosili panią urzędnik, żeby udzieliła im ślubu w ich własnym ogrodzie. Nie było kamer ani paparazzich. Tylko oni i ich najbliżsi.  Natasza Urbańska zdradziła, że to jej mąż zorganizował całą uroczystość.   

,,Moja siostra, okazało się, że jest świetnym DJ i to ona puszczała muzykę. Nagle w trakcie, złapała, mówi do kolegi, który miał te wszystkie sprzęty: Ty się przesuń. I nagle puściła taką muzykę, że wszyscy ruszyli", zdradziła gwiazda. 

,,My chcieliśmy, żeby to było takie wiesz, smyczki, kulturalnie klasyczna, jazz. Jaki jazz? Tu jest wesele, tu trzeba wiesz!", zdradziła Natasza Urbańska. Okazało się, że na ślubie zakochanych wybrzmiało disco polo i piosenka  - Żono moja.

Jak wyglądał ten piękny dzień Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza? Zapraszamy do galerii! 

1/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
1/7

2/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
2/7

3/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
3/7

4/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
4/7

5/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
5/7

6/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
6/7

7/7
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 21/2008
Copyright @Krzysztof Dubiel
7/7

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.