Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA
DZIECI GWIAZD

Tak obecnie wygląda córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Kalina bierze przykład ze swoich rodziców

Niektórzy obserwatorzy nie mają wątpliwości do kogo podobna jest 13-latka

Karol Sowa 14 listopada 2022 10:15
Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA

Natasza Urbańska rzadko pokazuje swoją rodzinę w mediach społecznościowych. Stara się rozdzielać życie prywatne od zawodowego. Tym razem zrobiła mały wyjątek. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z 13-letnią Kaliną. Jak się okazuje, dziewczynka wiele odziedziczyła po swoich rodzicach. Zobaczcie, jak zmieniła się córka artystki i Janusza Józefowicza. Podobna do sławnych rodziców?

Natasza Urbańska opublikowała zdjęcie z córką Kaliną 

Przypomnijmy, że Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pobrali się 16 sierpnia 2008 roku. Razem wychowują córkę, która ma już 13 lat. Zakochani unikają skandali. Nie interesuje ich życie w blasku fleszy. Obecnie para mieszka w dworku „Emilin” w Jajkowicach.  

Ostatnio, Natasza Urbańska zdecydowała, że opublikuje zdjęcie ze swoją 13-letnią pociechą. Jak się okazuję, Kalina idzie w ślady swojej mamy. Już teraz bardzo interesuje ją świat artystyczny. Na jednej z relacji na Instagramie mogliśmy zobaczyć Nataszę z córką. „We did something cool”, napisała wówczas ulubienica widzów.  

A do kogo podobna jest Kalina? Według niektórych obserwatorów nastolatka odziedziczyła urodę po swoim tacie, natomiast wdzięk i pewność siebie po mamie. 

CZYTAJ TEŻ: Piotr Kraśko wrócił do sieci! Po kilku miesiącach zamieścił zaskakujące nagranie

Natasza Urbańska, Kalina Józefowicz
Fot. screen z InstaStory/@nataszaofficial

Natasza Urbańska, córka Nataszy Urbańskiej, Kalina Józefowicz, sesja do Vivy! styczeń 2014
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA

Natasza Urbańska szczerze o rodzinie i dzieciach 

Artystka każdą wolną chwilę spędza ze swoją rodziną. Nie ukrywa, że dziecko zmieniło jej świat. „Zanim Kalina pojawiła się na świecie nie zdawałam sobie sprawy, jak macierzyństwo przewartościowuje podejście do życia. Przed jej narodzinami byłam skupiona tylko na sobie. Byłam ja i moja kariera. To też było fajne. Dążyłam do jasno określonego celu, a teraz ten cel ma dwa równoległe tory - Artystka i Matka. Rezygnuje z udziału w spektaklach, nie idę na imprezę bo chcę odrobić z córką lekcje. Czas z nią spędzony jest dla mnie największą wartością”, mówiła w 2019 w rozmowie z vivą.pl. 

Rodzice 13-letniej Kaliny cieszą się, że interesuje ją świat artystyczny, jednak starają się podchodzić do tej sprawy chłodno. „Kiedy widzę ją na scenie Teatru Buffo, jestem z niej dumna. Teraz musi się rozwijać, jeśli chce iść w tym kierunku”, dodała żona Janusza Józefowicza. „Jeszcze może jej się coś odwidzieć. Zawsze z mężem powtarzamy jej, że na razie musi na pierwszym miejscu stawiać naukę. Jeśli oceny będzie miała dobre, może dalej rozwijać pasje”, słyszeliśmy w rozmowie z “Na Żywo”.  Kalina doskonale łączy swoją pasję z nauką. „I faktycznie, ona się ogromnie stara. Dużo ćwiczy i się uczy. Podziwiam ją. Z pewnością nie można powiedzieć o mojej córce, że coś jej dano na tacy”, dodawała.  

Czy Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz planują drugie dziecko? Media wiele razy pisały, że para odkłada rodzinę na bok, aby móc realizować się zawodowo. „W ogóle takimi kategoriami nie myślę. Na wszystko znajdzie się czas. Nic nie przesuwam”, mówiła nam artystka w wywiadzie sprzed trzech lat. 

Rok temu tygodnik „Rewia” informował, że zakochani coraz częściej rozmawiają o powiększeniu rodziny. „Hamulec zaciągnął Janusz, dla którego przerwa w pracy była trudna. Bał się, że ciąża Nataszy wstrzyma wszystkie projekty, a przecież to właśnie żona jest główną gwiazdą niemal każdego realizowanego przez niego widowiska”, powoływał się tygodnik na słowa pracownika teatru. 

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszystko było zamknięte. Nauka zdalna była nieunikniona. Jednak dla 13-letniej Kaliny nie był to łatwy czas. Tęskniła za rówieśnikami. Nie ukrywa, że byłoby zupełnie inaczej, gdyby miała rodzeństwo. „Szkoda mi jej. Nie ma kontaktu z dziećmi, tęskni za nimi i coraz częściej mówi, że gdyby miała rodzeństwo, byłoby inaczej”, cytuje wypowiedź Nataszy Urbańskiej tygodnik „Rewia". 

Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Robert Lewandowski ładuje akumulatory przed Mistrzostwami Świata. Tak spędza czas z rodziną

Natasza Urbańska,  Kalina Józefowicz, charytatywny pokaz Omenaa Foundation, Warszawa, 19.06.2016 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Natasza Urbańska,  Kalina Józefowicz, charytatywny pokaz Omenaa Foundation, Warszawa, 19.06.2016 rok

Natasza Urbańska, córka Nataszy Urbańskiej, Kalina Józefowicz, sesja do Vivy! styczeń 2014, main topic
Fot. Instagram @nataszaofficial

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.