Piotr Kraśko, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Kraśko wrócił do sieci! Po kilku miesiącach zamieścił zaskakujące nagranie

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów

Karol Sowa 14 listopada 2022 09:06
Piotr Kraśko, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Rok temu w życiu ulubieńca widzów pojawiły się czarne chmury. Media poinformowały, że Piotr Kraśko przez 6 miesięcy jeździł bez prawa jazdy. Z czasem na prezentera spadł kolejny cios. TVP Info opowiedziało telewidzom, że od 2012 do 2017 roku dziennikarz nie składał PIT-ów oraz nie rozliczał się z Urzędem Skarbowym w odpowiedni sposób. Z tego powodu Piotr Kraśko postanowił na jakiś czas usunąć się w cień. A teraz? Został wysłany przez stację TVN do Stanów Zjednoczonych. To właśnie stamtąd relacjonował wybory do Kongresu. Ten wyjazd okazał się również idealnym czasem na powrót do social mediów. 51-latek Opublikował zaskakujące nagranie, pod którym pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.  

Dlaczego Piotr Kraśko zniknął z mediów? 

Piotr Kraśko ma za sobą ciężki czas. W grudniu 2021 roku media poinformowały, że popularny dziennikarz przez 6 lat jeździł samochodem bez prawa jazdy. Ulubieniec widzów nie zamierzał wtedy chować głowy w piasek. Za swoje zachowanie przeprosił w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie. Jak czas pokazał, nie był to koniec jego złej passy.  

Po kilku tygodniach TVP Info poinformowało, że Piotr Kraśko w latach od 2012 do 2017 roku nie składał PIT-ów i nie rozliczał się prawidłowo z urzędem skarbowym. Koniec końców, prezenter został odsunięty z telewizji. Udał się wówczas na zwolnienie lekarskie. We wrześniu Sąd Rejonowy w Ostrołęce skazał dziennikarza na 100. tysięcy złotych kary za prowadzenie samochodu bez uprawnień.  

Teraz Piotr Kraśko powrócił do Faktów, gdzie spełnia się w nowej roli. Tym razem jako reporter. Niedawno przypomniał również o sobie na Instagramie. Pod nagraniem pojawiło się wiele ciepłych słów od jego fanów i przyjaciół.  

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski debiutują na czerwonym dywanie jako para

Piotr Kraśko, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Piotr Kraśko wrócił na Instagram

Przypomnijmy, że problemy, z którymi musiał mierzyć się Piotr Kraśko, mocno wpłynęły na jego stan zdrowia. Depresja, stres czy stany lękowe okazały się jego codziennością, do której musiał przywyknąć.  

Ostatnio stacja TVN zdecydowała wysłać ulubieńca widzów do Stanów Zjednoczonych, gdzie relacjonował wybory do Kongresu. Co ciekawe, pojawił się również w Faktach, a z czasem na Instagramie. W swoim najnowszym poście opowiadał obserwatorom o przewadze Republikanów nad Demokratami. Dodał również kilka anegdotek.  

Pod postem możemy przeczytać wiele ciepłych słów. „Piotrek, jesteś genialnie utalentowany! Masz dar, wiedzę, warsztat! Słuchanie Ciebie to ulga i frajda”, napisała Agata Młynarska. „Panie Piotrze, Pan ma »łeb jak sklep«. Nigdy nie mogę wyjść z podziwu jak Pan mieści w głowie tyle wiadomości, zapamiętuje je i jeszcze przekazuje w tak ciekawy sposób? Olbrzymie wyrazy szacunku od wielu lat! Jesteś Pan MISTRZ w swojej dziedzinie (zupełnie jak Makłowicz)”, „Uwielbiam ten głos! Od razu człowiek więcej przyswaja informacji 🙂 miło Pana znowu słyszeć i widzieć Panie Piotrze! 🙂”, „Wreszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu .Doceniam wiedzę i profesjonalizm. Aż miło posłuchać”, piszą internauci.  

A Wy cieszycie się z powrotu Piotra Kraśki? 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Robert Lewandowski ładuje akumulatory przed Mistrzostwami Świata. Tak spędza czas z rodziną

Piotr Kraśko
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.